Konkurs: czas na wymianę filtrów… i plecaka (Hengst Filter) – wyniki

, 10 września 2020, 14:48

Jeśli w tym roku tak, jak wielu urlopowiczów, wybrałeś/wybrałaś samochodowe wojaże po Polsce, albo nawet Europie, a na liczniku przybyło kilka tysięcy kilometrów, to najwyższy czas sprawdzić, czy aby nie przekroczyłeś/przekroczyłaś interwałów wymian części eksploatacyjnych… w tym filtrów. Jak już pisaliśmy przed wakacjami, wśród wielu kierowców nadal pokutuje przekonanie, że automatyczne skrzynie biegów są niezniszczalne… co jest prawdą tylko, jeśli wymieniany jest w nich filtr i olej. Przedstawiamy wyniki konkursu, którego patronem była firma Hengst Filter.

Aby zagrać o plecak oraz pakiet gadżetów The SMART Alternative od Hengst Filter, należało odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Napisz – w maksymalnie 3 zdaniach – jakimi argumentami przekonałbyś/przekonałabyś Klienta do konieczności wymiany filtra i oleju w automatycznej skrzyni biegów?

Kilka pomysłów można było znaleźć tutaj

Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi, konkursowe jury złożone z przedstawicieli redakcji oraz firmy Hengst Filter, wybrało trzy najciekawsze. Ich autorzy otrzymają super plecak Hengst Filter oraz pakiet gadżetów The SMART Alternative, a w nim: kubek, czapkę z daszkiem, zestaw 2 sylikonowych podkładek pod kubki i smycz z otwieraczem do butelek.

Lista zwycięzców:

  • Gabriela Kęska
  • Bartek Pawlak
  • Paweł Zaręba

Nagrody zostaną wysłane pocztą. Zwycięzcom gratulujemy.

Konkurs trwał od 3 do 9 września 2020 r.
Zapoznaj się z regulaminem >

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

kika, 7 września 2020, 14:27 3 -3

Filtrów nie znam ale plecak wygląda lux

Odpowiedz

Pigmey, 8 września 2020, 10:53 1 -1

Czy ty potrzebujesz czystego powietrza do życia? To tak samo potrzebuje twoja skrzynia biegów czystego dobrego oleju aby długo żyć

Odpowiedz

Michał Wysota, 8 września 2020, 10:56 1 0

Czy ty potrzebujesz czystego powietrza aby zdrowo żyć? To tak samo skrzynia biegów twego auta potrzebuje czystego nowego oleju aby Cię cieszyła piękna praca długie lata

Odpowiedz

BLOBEK5, 9 września 2020, 18:18 0 0

Tak jak my ludzie potrzebujemy czystego powietrza bez wirusów i smogu tak samochód wymiany filtra. My też sami wymieniamy filtry w plastikowych dzbankach by mieć czystą wodę do picia a także auto potrzebuje wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów żeby mogło lekko jeździć po ulicach.

Odpowiedz