Regenerowane zaciski Ferodo w ofercie Inter Cars

, 3 lipca 2020, 14:02

Inter Cars wprowadza do swojej oferty nową pozycję – regenerowane zaciski hamulcowe marki Ferodo do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Docelowo w ofercie Inter Cars pojawi się 1800 referencji  – 980 na przednią oś oraz 820 na tylną. W ofercie firmy znajdują się również tarcze i klocki hamulcowe marki Ferodo. Oznacza to, że Inter Cars jest jedynym dystrybutorem w Polsce, który w swojej ofercie posiada cały komplet wspomnianego producenta.

Zregenerowane fabrycznie zaciski marki Ferodo dostępne są dla klientów od 119 zł – jest to cena hurtowa, naliczana po zwrocie rdzenia. Rozwiązanie to pozwala na oszczędność czasu, ponieważ fabrycznie regenerowane zaciski są kompletne i gotowe do montażu. Każdy produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem ochronnym.

Większość zacisków Ferodo zawiera kaucję za wymontowaną część. Zwrócone w ramach kaucji rdzenie są wykorzystywane ponownie, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Eksperci zalecają, aby napraw układu hamulcowego dokonywać zgodnie z zaleceniami producenta. Rekomendują równoczesną wymianę części zarówno po prawej, jak i po lewej stronie pojazdu. Wymiana klocków, tarcz i zacisków hamulcowych „parami” gwarantuje identyczne parametry z obydwu stron samochodu. Należy pamiętać, iż układ hamulcowy jest jednym z najważniejszych elementów w samochodzie. Dbanie o jego stan wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo nasze, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

dwarf, 5 lipca 2020, 12:48 0 0

Patrząc na dobrą jakość Tarcz i klocków miejmy nadzieje że zaciski będą conajmniej na podobnym poziomie:)

Odpowiedz