TOMEX Hamulce wspiera szpital w Pile

, 14 kwietnia 2020, 8:17

Firma TOMEX Hamulce, wspólnie z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, uczestniczy w akcji pomocy niesionej dla szpitala w Pile, do którego trafiają min. pacjenci zarażeni wirusem COVID-19.

Jacek Tomczyk, Dyrektor Handlowy firmy TOMEX

Zebranych zostało już ponad pół miliona złotych, z czego największa część tej kwoty została przeznaczona na respiratory, dzięki którym pacjenci z silną infekcją płuc mogą oddychać – powiedział Jacek Tomczyk, Dyrektor Handlowy firmy TOMEX.

Jestem bardzo miło zaskoczony, a nawet wzruszony. Ta wspaniała akcja, dzięki której już płyną dodatkowe środki do naszej placówki, powstała z potrzeby serca, bez jakiejkolwiek zachęty z naszej strony. To bardzo piękny gest, godny najwyższego szacunku – dodaje Wojciech Szafrański, Dyrektor pilskiego szpitala.

Wszyscy na świecie spotkaliśmy się z bezprecedensową sytuacją, dlatego też staramy się pomagać w każdy możliwy sposób, a w przypadku zakażenia koronawirusem, podłączenie do tej aparatury jest często jedyną szansą na uratowanie życia. Dlatego wyposażenie placówek medycznych w respiratory jest tak istotne – podsumowuje dyrektor firmy TOMEX.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!