Nowa wersja oprogramowania Integra Car 7.4

, 23 lutego 2011, 0:00

Firma Integra Software wprowadza na rynek nową wersję oprogramowania Integra 7.4 dla sklepów i serwisów samochodowych. Przyspieszono i ułatwiono obsługę programu oraz współpracę z katalogami części zamiennych. Najważniejsze nowości w wersji 7.4 to:
– Zmiany usprawniające obsługę firm po zmianie stawek podatku VAT
– Łatwiejsze wystawianie zleceń napraw i 10-krotnie szybszy elektroniczny odczyt danych z dowodów rejestracyjnych
– Możliwość importu danych katalogowych TecDoc (zdjęcia, zastosowanie w poj., opisy techniczne, nr OEM, itp.)

– Szybkie wyszukiwanie dokumentów po wprowadzeniu kodów kreskowych na wydrukach zleceń, faktur, dok. z magazynu
– Nowe funkcje dot. wyliczania cen towarów wg rabatów i grup producentów części.
– Moduł RCPS – zapewniający rejestrację czasu pracy serwisantów podczas naprawy pojazdów
– Nowe opcje w module Raportów i Analiz

i inne.

Integra Software realizowała katalogi części dla polskich dystrybutorów (np. Auto-Partner, Inter-Team, Fota, AD Polska, czy Motogama). W wersji 7.4 oprogramownia Integra dodano nowe funkcjonalności związane z wymianą danych z tymi katalogami:
– Skrócenie czasu obsługi dostawy towaru do magazynu przez import faktur elektronicznych w trybie online.
– Automatyczne wyszukiwanie części w ofercie dostawcy w przypadku gdy dany towar nie jest dostępny w magazynie.
– Bieżąca (online) kontrola dostępności towaru u dystrybutorów części.

– Automatyczny wybór pojazdu w katalogu i eksport wybranych części do Zlecenia z weryfikacją cen u różnych dostawców.

Dla zainteresowanych zakupem nowej wersji programu producent przygotował specjalną ofertę promocyjną z nagrodami. Więcej informacji na www.integra.com.pl

Dowiedz się więcej

Kolejna wersja programu Firma2000 firmy ASCO
Kolejna wersja programu Firma2000 firmy ASCO

Firma ASCO Systemy Informatyczne stworzyła nową wersję programu magazynowego Firma2000, zawierającą szereg nowości i udogodnień, jak współczynnik grupy towarowej, możliwość wydruku dokumentów eksportowych całkowicie w językach obcych, możliwość przygotowania danych do Allegro z poziomu kartoteki asortymentowej, czy możliwość definiowania dodatkowych kryteriów do towarów. Nowości w bieżącej wersji oprogramowania Firma2000: współczynnik grupy towarowej – dodatkowy współczynnik […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 marca 2011, 0:00 0 0

Używamy Integre 7.4 od 3 miesięcy program z założenie jest dobry, ale już wykonanie i błędy w nim związane utrudniają pracę z programem są bardzo stresujące. Wsparcie techniczne on line w podstawowych ustawieniach i konfiguracjach jest dobre. Ale już zgłoszenia błędów w programie utrudniających prace (a znaleźliśmy ich kilka )zostają bez odpowiedzi i rozwiązania.
W sumie oceniam program na 3,5. Poprzedni program który używaliśmy integra 5 nie mjał tylu funkcji co Integra 7,4 ale nie mjał tylu błędów i można było sie obejeść bez wsparcia technicznego.
Jerzy

Odpowiedz

Anonim, 2 października 2011, 0:53 1 0

Używam w serwisie różne wersje tego programu już prawie od 10 lat, moim zdaniem program nie jest doskonały ale na ta chwilę nie ma na rynku lepszego, testowałem już wiele innych i konkurencja jest daleko w tyle. W nowej wersji 7 było na początku trochę błedów ale po jakimś czasie większość usunęli, niestety troche to trwało. Program jest drogi i czasami może trochę za skomplikowany szczególnie funkcje,które sie rzadziej używa. Ale zlecenia ,faktury i wycena napraw jest OK,przydatne też jest automatyczne zasysanie faktur z czesciami od hurtowni to chyba dlatego, że integra robi katalogi dla wielu hurtowni.

Odpowiedz