Auto Partner wyłącznym dystrybutorem marki ROOKS

, 7 czerwca 2018, 15:38

Firma Auto Partner została wyłącznym w Europie dystrybutorem marki ROOKS, która do tej pory znajdowała się w ofercie dystrybutora.

Marka ROOKS to specjalistyczne narzędzia wykonane ze stali stopowych, które gwarantują pracę w najtrudniejszych przemysłowych i serwisowych warunkach. Oferta producenta skierowana jest dla mechaników i specjalistów od motoryzacji, mechaniki ogólnej oraz maszyn i urządzeń przemysłowych. Narzędzia ROOKS posiadają długi okres gwarancji.

Marka ROOKS jest marką narzędzi premium, której oferta w Auto Partner SA będzie sukcesywnie rozwijana.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

kostek, 7 czerwca 2018, 17:00 7 -5

Rooks ma być u was narzędziem premium? I mam pytanie o tą wyłaczność. w internecie tego pełno, ja kuuję te narzędzia z auta. O ile kojarze to Auto land też je ma.

Odpowiedz

AAAAAdamek, 13 czerwca 2018, 8:49 0 -2

auto land? to bedzie kupowal w ap ;ddd a tak serio i tak to chyba nic nie zmienia. narzedzia dobre. a kto wie czy nawet nie rozszerzy sie oferta, polepszy dostpenosc, czas???

Odpowiedz

ry ky, 14 czerwca 2018, 8:47 3 0

wyłączny dystrybutor, bo nikt inny tego nie chciał.

Odpowiedz

Anonim, 14 czerwca 2018, 9:04 0 0

Czytajcie ze zrozumieniem... "Firma Auto Partner została wyłącznym..." czyli wydarzyło się to teraz. za chwilę pewnie znikną te narzędzia z internetu i samochodów.

Odpowiedz

takitam, 14 czerwca 2018, 12:16 3 0

niezależnie kto je ma i gdzie ich pełno by nie było, jak to ma być marka premium w tej firmie, to ciekaw jestem co z marką niskobudżetową? z papieru?

Odpowiedz