Aptiv skorzysta z doświadczeń Delphi

, 6 grudnia 2017, 8:27

Aptiv to globalna firma technologiczna, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Znana była poprzednio pod nazwą Delphi Automotive.

Mobilność ma moc by zmienić nasz świat, a Aptiv ma moc by zmienić oblicze mobilności – powiedział Kevin Clark, prezes i CEO. – Firma Aptiv jest budowana na podstawie pionierskich rozwiązań. Z wiedzą, potencjałem i elastycznością które pozwolą wygrać w ramach współpracy z producentami samochodów, jak też z nowymi graczami na rynku mobilności. To niezwykły czas by być w tej branży, a my jesteśmy pewni swojej przyszłości.

Aptiv posiada potencjał w stawaniu czoła wyzwaniom związanym z bezpieczniejszym, bardziej ekologicznym i lepiej połączonym transportem. Rdzeniem tego potencjału jest oprogramowanie i doświadczenie w zakresie architektury pojazdu, która umożliwia zaawansowane systemy bezpieczeństwa, systemy autonomicznej jazdy, rozwiązania informacji i rozrywki oraz usługi połączeniowe.

Aptiv będzie korzystać z doświadczeń Delphi w dostarczaniu wartości dodanej udziałowcom poprzez rentowny rozwój, generowanie przychodów, znacznych przepływów pieniężnych i zdyscyplinowane wykorzystanie kapitału.

Firma Aptiv przedstawi swoje pełne portfolio produktów podczas targów Consumer Electronics Show (CES), które odbędą się w styczniu 2018 roku w Las Vegas.

Komentarze

Brak komentarzy!