Tarcze hamulcowe Textar do dwóch maluchów

, 12 września 2017, 14:38

Ford KA+ oraz Volkswagen up! to dwa najmniejsze modele w gamie tych marek. Od niedawna dostępne są w nowych wersjach, do których Textar wprowadza na aftermarket tarcze hamulcowe.

Miejskie samochody, ze względu na swoje rozmiary i mniejsze koszty eksploatacji, nieustannie cieszą się popularnością wśród kierowców w całej Europie. Wprowadzony ponad 20 lat temu Ford Ka doczekał się właśnie 3. generacji, zaś o wiele młodszy Volkswagen up! (debiut w 2011 roku) został niedawno „odmłodzony”. Do obu tych modeli Textar oferuje już tarcze hamulcowe o jakości porównywalnej do montowanych fabrycznie części.

Tarcze Textar (nr referencyjny 92176003) przeznaczone są na przednią oś Forda Ka+. Mają one średnicę 258 mm, producent dopuszcza ich stosowanie również w starszych modelach Ka i Fiesta. Niewiele mniejsze, średnica 256 mm, tarcze hamulcowe Textar (nr 92287003) przeznaczone są do Volkswagena up! Również w tym przypadku można je montować w starszych modelach. Przy wątpliwościach dotyczących doboru referencji Textar do konkretnego modelu samochodu, można skorzystać z katalogu TecDoc lub multimedialnej aplikacji BrakeBook.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!