Trzy nowości Würth Polska

, 1 sierpnia 2017, 9:37

Dystrybutor narzędzi ręcznych – Würth Polska – w ostatnim czasie wprowadził do oferty 3 nowości produktowe. Wszystkie zaliczają się do linii ZEBRA.

Zestaw kluczy nasadowych z wielofunkcyjnym pokrętłem

Würth Polska prezentuje zestaw kluczy nasadowych z wielofunkcyjnym pokrętłem z grzechotką, wyposażonym w przestawianą, kulową głowicę i rękojeść, którą również można obrócić o 90st.

Głowice kulową można zablokować pod wybranym kątem. Narzędzie może służyć jako: tradycyjne pokrętło z grzechotką, wkrętak z grzechotką lub klucz typu T z grzechotką (czyli 3 w 1).

Art. nr: 0965 014 27

Zestaw kluczy nasadowych wieloprofilowych MULTI

Würth Polska prezentuje uniwersalny zestaw kluczy z nasadkami wielofunkcyjnymi MULTI. Ich profil umożliwia dokręcenie śrub w pięciu standardach: sześciokątnym metrycznym, sześciokątnym calowym, dwunastokątnym, TX oraz czterokątnym. Zestaw zawiera nasadki, które obejmują sześciokątne łby śrub metrycznych w rozmiarach 4, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 i 14 mm. W zestawie znajduje się także komplet 15 bitów, przedłużki, adapter do bitów, przegub Kardana, rękojeść wkrętaka z czopem 1/4 cala i pokrętło z grzechotką drobno ząbkowaną.

Art. nr: 096511 032

Zestaw wkrętaków T z końcówką imbusową i kulką  

Wkrętaki z wysokiej jakości stali Cr-V z dwukomponentową rękojeścią. Narzędzie z precyzyjnie ukształtowaną końcówką roboczą – sześciokątną kulką, do wkręcania śrub w trudno dostępnych miejscach. Pomocnicza końcówka sześciokątna w rękojeści pozwala dokręcać śruby z dużym momentem dokręcającym. Zestaw w komplecie ze stojakiem. Zawiera wkrętaki w rozmiarach 2.5, 3, 4, 5, 6 i 8 mm. Zestawy do 4 mm włącznie posiadają końcówkę sześciokątną bez kulki.

Art. nr: 0613 913 6

 

Produkty dostępne są w sklepach stacjonarnych Würth Polska oraz w e-sklepie: www.wurth.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!