Pierwszy zlot Elektrycznych i hybrydowych 4 kółek

, 11 maja 2017, 11:58

28 maja w podwarszawskich Ząbkach odbędzie się pierwszy Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. W wydarzeniu uczestniczyć będzie marka Kraft Automotive, a także sieć warsztatów O.K. Serwis prezentując wspólnie swoją ofertę.

Szeroki wachlarz części zamiennych, olejów samochodowych, płynów eksploatacyjnych w kolaboracji z usługami świadczonymi przez sieć zrzeszonych serwisów, mogą zainteresować właścicieli czterech kółek odwiedzających ten ekologiczny piknik. Liczne atrakcje dla dużych i małych fanów motoryzacji, konkursy z nagrodami, prezentacja wybranych modeli aut elektrycznych i hybrydowych – to wszystko w maju w Ząbkach.

Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych to pierwsze tego typu wydarzenie promujące najnowsze rozwiązania z rynku motoryzacji. To okazja do zaprezentowania zalet z korzystania z samochodów o zasilaniu alternatywnym oraz pokazania zmian, jakie zaszły w tej branży na przestrzeni ostatnich lat.

– Trzymamy rękę na pulsie. Śledzimy trendy i naszą obecnością na wydarzeniu chcemy pokazać klientom, że jesteśmy gotowi na nie szybko zareagować – mówi Małgorzata Smakosz, Brand Manager marki Kraf Automotive.

Na stoisku Kraf Automotive współdzielonym z O.K . Serwisem i załogą warsztatu Moto-Team będzie można zapoznać się z aktualną ofertą skierowaną do właścicieli wszystkich aut. Dodatkowo wystawcy przygotowali atrakcyjny plac zabaw dla dzieci, na którym najmłodsi będą mogli własnoręcznie pomalować prawdziwe samochody i wygrać atrakcyjne nagrody w konkursach sportowych prowadzonych przez animatorów.

Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych:

28 maja, Park Szuberta, Ząbki k. Warszawy.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://ekozlot.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!