Serwis NSK dostępny w polskiej wersji językowej

, 20 kwietnia 2017, 10:17

Niedawno uruchomiony serwis internetowy NSK, poświęcony niezależnemu rynkowi części zamiennych dla samochodów (IAM), został udostępniony w polskiej wersji językowej. Nowa platforma informacyjna wspiera rosnącą obecność NSK na rynku IAM.

Polscy użytkownicy korzystający z serwisu internetowego mają możliwość zapoznania się z ofertą NSK dla warsztatów i hurtowników, obejmującą produkty i rozwiązania dla silników, przekładni oraz podwozi. Wśród obecnie oferowanych produktów i komponentów znajduje się zestaw ProKIT, który zawiera 100-procentowo oryginalne produkty, takie jak łożyska piast kół z serii HUB.

 

Nowa witryna  oferuje dostęp do katalogu online opartego o bazę TecDoc, co umożliwia użytkownikom wyszukiwanie produktów według numeru handlowego/artykułu/OE lub modelu i pojazdu. Podsumowanie danych produktowych dla każdego zestawu NSK ProKIT jest dostępne do pobrania w sekcji materiałów informacyjnych.

Dostępny jest również łatwy w użyciu instrument pozwalający na uzyskanie kontaktu z lokalnymi przedstawicielami i dystrybutorami NSK.

Więcej informacji na stronie www.nsk-autoaftermarket.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!