Szkolenia z firmą Sosnowski

, 19 listopada 2008, 0:00

W pierwszym tygodniu listopada br. w czterech miastach Polski firma Z.U.H. Sosnowski przeprowadziła cykl szkoleń z zakresu obsługi elektroniki w pojazdach samochodowych.

Zorganizowane w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie oraz Krakówie szkolenia z udziałem specjalisty z zakresu elektroniki z firmy Tecnotest – producenta testera Reflex były okazją do przekazania szerokiej wiedzy dotyczącej diagnostyki układów elektronicznych i elektrycznych w pojazdach, ale również do interesującej wymiany poglądów, doświadczeń i spostrzeżeń między uczestnikami spotkań.

Uczestnicy mieli możliwość uzyskania praktycznej wiedzy dotyczącej prawidłowej identyfikacji pojazdu, warunków, w jakich powinien być przeprowadzany test elektroniki tak, aby nie uszkodzić pojazdu, procedur kodowania i regulacji oraz interpretacji danych diagnostycznych. Przedstawiono także jak przydatnym i pożytecznym narzędziem może być oscyloskop w pracy z elektroniką pojazdu. Uczestnicy mieli również możliwość zapoznania się z najnowszymi funkcjami testera Reflex – identyfikacją pojazdu po numerze VIN, prezentacją lokalizacji złącz diagnostycznych jako zdjęć, funkcją autowyszukiwania sterowników, oraz z programem do rejestracji i analizy testu drogowego – narzędzia przydatnego w przypadkach usterek szczególnie trudnych do zdiagnozowania w warunkach warsztatowych.

Konfrontacja wiedzy przekazywanej podczas sesji teoretycznej z rzeczywistością daje pewność wysokiej jakości oferowanych szkoleń.Zdobyte w trakcie szkolenia wiedza i umiejętności zostały potwierdzone otrzymaniem przez każdego z uczestników stosownego certyfikatu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 19 listopada 2008, 0:00 0 0

Fajnie, ale trzeba było wcześniej mówić to bym wpadł na szkolenie

Odpowiedz

Anonim, 20 listopada 2008, 0:00 0 0

będzie jeszcze niejedna okazja, gdyż nie zamierzamy poprzestać na jednym szkoleniu, proszę być z nami w kontakcie :)

Odpowiedz

Anonim, 20 listopada 2008, 0:00 0 0

Jakie szkolenie???? Po prostu wciskanie pseudo wiedzy której niestety prowadzący nie opanowali do końca i nie wiedzieli o czym mówią. Jak więc mogli nauczyć nas czegokolwiek. Wszystko po to żeby wcisnąć nam swoje testerki.

Odpowiedz

Anonim, 21 listopada 2008, 0:00 0 0

no czy ja wiem. jak dla mnie było całkiem na temat. no ale każdy może mieć swoje zdanie oczywiście. a co do wciskania testerów to wg. to dobrze, że firma w ten sposób prezentuje swoje produkty... duża konkurencja to trzeba dbać o klienta.

Odpowiedz

Anonim, 21 listopada 2008, 0:00 0 0

Ludzie - każde szkolenie przecież kosztuje (sala, kawa itp), ktoś kto je organizuje musi coś ciekawego powiedzieć abyśmy przychodzili, ale musi też coś nam oferować do zakupu. To jest wspólny biznes coś dają i cos w zamian chcą, przecież nie musisz kupować, a szkolić się warto.

Odpowiedz

Anonim, 29 listopada 2008, 0:00 0 0

Nie wiem na ktorym szkoleniu byl "staszek" ale nikt nie wciskal zadnych testerków, nie bylo nowy o zadnnej formie zakupu, cenie itd. Zreszta wiekszosc z obecnych to uzytkownicy tych testerów (tak jak i ja) wiec i tak by nam nic nie sprzedali. Od jakiegos czasu mam ten tester ale o pewnych (bardzo ciekawych) funkcjach dowiedzialem sie wlasnie podczas tego szkolenia. Szkolenie bardzo ciekawie było prowadzone (teoria i praktyka) nawet konstruktor Marco specjalnie przyjechal z Włoch Staszek mogl tego nie zrozumiec bo było uzywane slownictwo techniczne ale wszyscy ci ktorzy maja jakiekolwiek pojecie o eketronice to zrozumieli w 100%.
Dziekuje firmie Sosnowski za to szkolenie i jesli cos jeszcze beda organizowali to napewno sie tam pojawie.

Odpowiedz