Hydrauliczne pompy wspomagania w gamie IPD

, 1 marca 2017, 11:37

Do grona produktów oferowanych przez firmę IPD poszerzyła się o asortyment hydraulicznych pomp wspomagania. Części te są produkowane i testowane w warunkach laboratoryjnych, co zapewnia jakość i precyzję wykonania.

– W ubiegłym roku spore zainteresowanie wzbudziła nasza oferta amortyzatorów powietrznych oraz zaworów EGR. Asortyment został dobrze przyjęty wśród naszych dystrybutorów. Jestem przekonany, że wprowadzenie hydraulicznych pomp wspomagania do portfolio naszych produktów uatrakcyjni naszą ofertę, a tym samym wzmocni nas i naszych dystrybutorów na rynku – przekonuje Witold Rogowski, przedstawiciel IPD w Polsce.

Oferta marki IPD to ponad 20 tys. referencji w kilkunastu grupach asortymentowych (łożyska, rolki, napinacze, zestawy rozrządu, przeguby, półosie, osłony, koła pasowe, przeguby elastyczne). W ostatnim roku IPD wprowadziło do swojej oferty zawory recyrkulacji spalin oraz absolutną nowość na rynku części zamiennych: amortyzatory powietrzne do samochodów osobowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kickmax serwis, 1 marca 2017, 17:27 2 0

Fajnie ze wchodzi coraz więcej asortymentu. Wrzuccie jeszcze termostaty i filtry i będzie ideolo.

Odpowiedz