Nowy katalog sprężyn Monroe

, 10 listopada 2016, 10:10

Najnowszy katalog sprężyn Monroe Springs zawiera ponad 1700 produktów OESpectrum.

Ponad 85% pozycji w nowym katalogu głównym Monroe Springs to produkty OESpectrum®. Nowy katalog stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie na sprężyny do pojazdów z segmentu premium, a także potrzeby klientów poszukujących ekonomicznego rozwiązania do samochodów starszych i (lub) o niższej wartości.

Dzięki niedawnemu wydłużeniu okresu gwarancji z trzech do pięciu lat sprężyny Monroe OESpectrum pomagają w przywróceniu efektu „prawie nowego” zawieszenia, preferowanego przez wielu klientów.

– „Istotną rolę w umożliwieniu warsztatom przywrócenia w pojeździe parametrów jezdnych charakterystycznych dla oryginalnego wyposażenia odgrywają sprężyny stożkowe” – wyjaśnia Ronning. – „Jednakże niektórzy klienci poszukują rozwiązania wymiany o dobrej charakterystyce i wysokiej niezawodności, a jednocześnie tańszego – zwłaszcza dla pojazdów starszych i z segmentów innych niż premium. W ofercie Monroe znajdują się rozwiązania odpowiadające obu tym potrzebom, dające zarazem konsumentom pewność związaną z zaufaną marką”.

W przypadku sprężyn OESpectrum moc i wydajność dają kulowanie i fosforanowa ochrona przed korozją. W przypadku samochodów wyposażonych w rozwiązania kompensacji sił bocznych, aby spełnić wymagania w zakresie jazdy i obsługi rosnącej liczby najnowszych samochodów osobowych, sprężyny OESpectrum są produkowane z precyzyjną kontrolą pomiaru sił bocznych celem zapewnienia redukcji tarcia (charakterystycznych dla oryginalnego wyposażenia i pojazdu) w zawieszeniu. Obecnie dostępne są także sprężyny lewoskrętne przeznaczone do nielicznych zastosowań w samochodach, gdzie sprężyny oryginalne są skręcone w przeciwnym kierunku.

Średniej klasy sprężyny Monroe przeznaczone na rynek wtórny są produkowane pod kątem potrzeb konsumentów poszukujących produktów dobrej jakości pod zaufaną marką w atrakcyjnej cenie. Do części tych należą tylne sprężyny typu „non-tapered” z serii SN jako zamiennik dla oryginalnych sprężyn mini-blok, a także przednie i tylne sprężyny z serii SE do modeli samochodów popularnych (wyprodukowanych w 2008 r. i latach późniejszych). Te produkty przeznaczone na rynek wtórny są oferowane z dwuletnią gwarancją.


Nowy katalog sprężyn Monroe Springs dostępny jest zarówno w formie papierowej, jak i wygodnego „flipbooka” oraz w postaci elektronicznej na stronie www.monroecatalogue.eu. Aby uzyskać więcej informacji na temat sprężyn Monroe, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym firmy Tenneco.

Dowiedz się więcej

Tenneco prezentuje amortyzatory Monroe Oespectrum
Tenneco prezentuje amortyzatory Monroe Oespectrum

Tenneco zaprezentowało kompleksową ofertę amortyzatorów zamiennych w zaawansowanej technologii. Nowa seria amortyzatorów premium – Monroe OESpectrum – ma w ofercie wprowadzoną po raz pierwszy dla tej marki pięcioletnią gwarancję produktową oraz ograniczoną gwarancję działania. Amortyzatory Monroe OESpectrum wyposażone zostały w opatentowaną technologię zaworów odbicia R-TECH2 Rebound Valving Technology, która zapewnia reakcję na zmieniające się warunki […]

5-letnia gwarancja na amortyzatory – Tenneco na Automechanice 2016
5-letnia gwarancja na amortyzatory – Tenneco na Automechanice 2016

Na targach Automechanika we Frankfurcie firma Monroe świętowała swoje 100-lecie. Jednym z najciekawszych zaprezentowanych przy tej okazji produktów są amortyzatory Monroe OESpectrum, przeznaczone dla wymagających klientów i objęte aż 5-letnią gwarancją. Stoisko Tenneco było pełne jubileuszowych akcentów. Znalazło się nawet miejsce na tort. Na świętowanie nie było jednak zbyt wiele czasu, gdyż trzeba było spotkać […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!