Więcej usług dla warsztatów od TRW Aftermarket

, 13 lipca 2016, 13:37

Darmowy serwis online TRW Aftermarket – „Tech Corner” został rozbudowany o szereg interaktywnych filmów, zawierających wskazówki techniczne na temat napraw pojazdów.

Mechanicy mają możliwość pobrać na komputer lub tablet interaktywny plik PDF, który krok po kroku, pokieruje ich przez poszczególne etapy pracy.

– „Wprowadzane zmiany realizowane są w ramach misji firmy, którą jest stałe poszerzanie zakresu usług internetowych dla mechaników.” – powiedział Alexander Knorn, Global Digital Manager Parts & Service TRW.

Aktualnie dostępne interaktywne filmy z przewodnikiem technicznym „krok po kroku”:

  • Wymiana klocków i tarcz na pływającym zacisku z prowadnicami
  • Wymiana klocków i tarcz na zacisku hamulca typu Colette
  • Wymiana pompy i drążka kierowniczego w elektrohydraulicznym układzie wspomagania (EPHS).

 

Każda z napraw przeprowadzana jest na przykładowym pojeździe. Dzięki temu warsztaty otrzymują kompleksowe instrukcje dotyczące sposobu wykonania naprawy z praktycznymi filmami z wszystkich jej etapów, od demontażu, czyszczenia i kontroli stanu części, aż do montażu i czynności końcowych.

Tech Corner został wprowadzony na rynek w 2014 roku przez TRW Aftermarket jako część strategii cyfrowej firmy i od tego czasu stanowi wsparcie dla mechaników, dostarczając bogatych informacji technicznych na temat produktów TRW. Wszystkie warsztaty zarejestrowane w Tech Corner mają dostęp do całej biblioteki stanowiącej zbiór instrukcji montażowych, filmów instruktażowych, kart charakterystyki i instrukcji serwisowych.

Tech Corner to bardzo pomocne narzędzie dla wszystkich osób zajmujących się pracami warsztatowymi, gdyż w dowolnym momencie umożliwia im znalezienie obszernych informacji na temat produktów TRW.

Aby uzyskać darmowy dostęp do informacji technicznych TRW Aftermarket wystarczy zalogować się lub zarejestrować na platformie Tech Corner: www.trwaftermarket.com/pl/Tech-Corner/

Dowiedz się więcej

Więcej usług dla warsztatów od TRW Aftermarket
Więcej usług dla warsztatów od TRW Aftermarket

Darmowy serwis online TRW Aftermarket – „Tech Corner” został rozbudowany o szereg interaktywnych filmów, zawierających wskazówki techniczne na temat napraw pojazdów. Mechanicy mają możliwość pobrać na komputer lub tablet interaktywny plik PDF, który krok po kroku, pokieruje ich przez poszczególne etapy pracy. – „Wprowadzane zmiany realizowane są w ramach misji firmy, którą jest stałe poszerzanie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!