Ponad czterdziestu dystrybutorów NFCeurope w Polsce

, 23 marca 2016, 23:29

NFCeurope Sp. z o.o. ma już w Polsce ponad czterdziestu dystrybutorów. Firma wzbogaciła też swoją ofertę m.in. o piasty do amerykańskich marek aut.

NFCeurope Sp. z o.o. to spółka należąca do międzynarodowej, chińskiej grupy NFC Auto. Jej magazyn znajduje się w Sieradzu w województwie łódzkim. O tym, że firma szybko się rozwija, świadczy fakt, że nieustannie poszerza swój asortyment i pozyskuje coraz to więcej autoryzowanych punktów sprzedaży swoich produktów. Ma już ich ponad czterdzieści na terenie całego kraju. Oprócz dostępnych już przegubów, półosi oraz piast i łożysk do wszystkich marek aut, można zamawiać również piasty do samochodów amerykańskich.

Dla Grupy NFC Auto ważna jest przede wszystkim jakość produkowanych podzespołów dlatego od 2009 roku firma realizuje program  “Zero Defect”, dzięki któremu udało się wyeliminować jakiekolwiek wady produkowanych części. We współpracy z czołowym producentem przegubów i półosi na rynku angielskim, włoskim oraz francuskim, NFCeurope  zajmuje się ich sprzedażą. Są to produkty najwyższej jakości, produkowane w nowoczesnych fabrykach w całej Europie. Na każdą część jest udzielana dwuletnia gwarancja bez limitu kilometrów. Firma zajmuje się także konfekcjonowaniem.

Piasty, łożyska, przeguby i półosie można zamawiać, korzystając ze sklepu internetowego: http://nfceurope.eu lub mailowo: magazyn@nfceurope.eu. Istnieje również możliwość umówienia się na spotkanie z przedstawicielem handlowym, który dojedzie do klienta.

Dowiedz się więcej

Nowości w ofercie NFCeurope – przeguby i półosie
Nowości w ofercie NFCeurope – przeguby i półosie

NFCeurope, spółka należąca do chińskiej grupy NFC Auto, produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości części samochodowe, w szczególności piasty i łożyska do wszystkich marek aut. Firma właśnie poszerzyła swoją ofertę o przeguby i półosie. We współpracy z czołowym producentem przegubów i półosi na rynku angielskim, włoskim oraz francuskim, NFCeurope od początku tego roku zajmuje się również […]

Dwudziestu dystrybutorów NFCeurope Sp. z o.o. w Polsce
Dwudziestu dystrybutorów NFCeurope Sp. z o.o. w Polsce

NFCeurope Sp. z o.o. to spółka należąca do międzynarodowej, chińskiej grupy NFC Auto. Jej otwarty w ubiegłym roku magazyn znajduje się w Sieradzu w województwie łódzkim. Firma szybko się rozwija, o czym świadczy fakt, że ma już ponad dwudziestu dystrybutorów w kraju. NFCeurope produkuje i dystrybuuje części samochodowe, w szczególności piasty i łożyska do aut […]

Komentarze

Brak komentarzy!