NFC europe i program Zero Defect

17 listopada 2016, 0:18

Firma NFC europe Sp. z o.o. rośnie w siłę i staje się coraz bardziej znaną marką piast i łożysk samochodowych zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dzięki bardzo dobrej jakości produktu, szybko zyskuje zaufanie Klientów. Obecnie ma już ponad 60. dystrybutorów w Polsce i Europie.

NFCeurope Sp. z o.o. to spółka należąca do międzynarodowej, chińskiej grupy NFC Auto. Jej magazyn znajduje się w Sieradzu w województwie łódzkim. O tym, że firma szybko się rozwija, świadczy fakt, że ciągle poszerza swój asortyment i pozyskuje coraz to więcej autoryzowanych punktów sprzedaży swoich produktów. Nieustanna praca nad zwiększaniem dostępności nowych referencji skutkuje szybką ekspansją marki NFCeurope na rynku krajowym i zagranicznym.  Dwuletnia gwarancja na zamontowany towar bez limitu kilometrów i program „Zero Defect”, pozwala na  pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży.   Oprócz dostępnych już piast i  łożysk do wszystkich marek aut, można zamawiać również piasty  do samochodów amerykańskich.

Dla Grupy NFC Auto ważna jest przede wszystkim jakość produkowanych podzespołów dlatego od 2009 roku firma realizuje program  “Zero Defect”, dzięki któremu udało się wyeliminować jakiekolwiek wady produkowanych części.  Firma posiada również certyfikat ISO potwierdzający jakość produkowanych i sprzedawanych przez nią łożysk i piast.

Wszelkie informacje dotyczące ewentualnej współpracy z firmą dostępne są na stronie: www.nfceurope.eu. Można się również kontaktować mailowo: biuro@nfceurope.eu. Klienci mogą także korzystać z firmowego programu lojalnościowego  i odbierać atrakcyjne nagrody. Istnieje również możliwość umówienia się na spotkanie z przedstawicielem handlowym, który dojedzie do klienta.

artykuł sponsorowany NFC

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 listopada 2016, 20:06 0 0

łolaboga

Odpowiedz