NFC Europe pokazało się od najlepszej strony

21 września 2016, 23:32

NFC Europe już po raz drugi gościło na targach motoryzacyjnych Automechanika we Frankfurcie i po raz kolejny pokazało się od najlepszej strony. Wszystko zostało dopracowane w najmniejszym szczególe, a wygląd stoiska idealnie pasował do profesjonalnego i nowoczesnego wizerunku firmy.

NFC Europe Sp. z o.o. jest spółką należącą do międzynarodowej grupy NFC Auto zajmującej się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości części samochodowych. NFC Europe specjalizuje się w sprzedaży łożysk i piast.

Grupa produkuje części zamienne do samochodów wielu producentów, m.in. Peugeot, Renault, Citroen, Toyota, Fiat, Lancia, Seat, Volvo, Audi, Volkswagen, Chrysler, Opel, Fiat, Nissan, Honda, Suzuki, BMW, Mazda, Rover czy Mercedes-Benz. Grupa NFC Auto przykłada olbrzymią wagę do jakości produkowanych podzespołów. W tym celu w 2009 roku dział badań i rozwoju zainicjował program “Zero Defect”, dzięki któremu udało się praktycznie wyeliminować jakiekolwiek wady.

NFC Europe już po raz drugi gościło na targach motoryzacyjnych Automechanika we Frankfurcie. W tym roku u boku prezesa spółki Przemysława Matusiak można było również spotkać właściciela fabryki NFC Auto Lewisa Cao, dyrektora sprzedaży NFC Auto Johna Biesebroek, oraz menagerów Andrzeja Laskowskiego i Łukasza Baranieckiego.

Największym jednak zaskoczeniem była prezentacja nowej firmy, która pojawiła się po raz pierwszy na Automechanice.

Entalpia Europe Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i dystrybucji czynników chłodniczych z przeznaczeniem do układów klimatyzacji samochodowej ( R134a, R1234yf) oraz pełną gammą pozostałych czynników klimatyzacyjnych o przeznaczeniu przemysłowym.

Firma rozszerzyła również swoją działalność na akcesoria wentylacyjne oraz rury miedziane w otulinie.

Od roku 2014 firmy nie tylko powiększyły prawie dwukrotnie swoje stoisko targowe, stało się tak również z załogą oraz liczbą klientów.

Więcej informacji można znaleźć na stronach:

NFC EUROPE Sp. z o.o.

Adres: P.O.W. 64a, 98-200 Sieradz
WWW: http://nfceurope.eu

Entalpia Europe Sp. z o.o.
Adres: 98-200 Sieradz, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 64a

WWW: http://entalpiaeurope.eu

artykuł sponsorowany NFC

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

JOJO, 22 września 2016, 16:52 0 -1

Drogie NFC R134 w ofercie jest, ale na stanie brak... pisac co ma pokrycie.

Odpowiedz