Wygraj jeden z trzech zestawów świateł DRL od Magneti Marelli

, 10 lutego 2016, 23:26

Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie. Tym razem można w nim wziąć udział za pośrednictwem naszego profilu na portalu Facebook. Warto, bo do wygrania są aż trzy zestawy świateł do jazdy dziennej, ufundowane przez firmę Magneti Marelli.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić profil MotoFocus.pl na Facebooku i udzielić odpowiedzi na proste pytanie.

Wejdź na profil MotoFocus na Facebooku

 

Trzy najlepsze odpowiedzi wybierze konkursowe jury. Zapraszamy do udziału.

Dowiedz się więcej

Nowe oprogramowanie do Magneti Marelli Asian Gold i Asian Platinum
Nowe oprogramowanie do Magneti Marelli Asian Gold i Asian Platinum

Firma Magneti Marelli udostępniła nową wersję oprogramowania do urządzeń Asian Gold i Asian Platinum, oznaczone symbolem 15.50. Uzupełniono je o niemal 1500 systemów w ponad 100 pojazdach. Szczegółowa lista obsługiwanych sterowników oraz pliki aktualizacyjne dostępne są pod adresami: http://wyposazeniemm.pl/product-pol-2766-Asian-Gold-Basic-Urzadzenie-niezalezne-z-oprogramowaniem-do-pojazdow-Azjatyckich-i-Europejskich.html http://wyposazeniemm.pl/product-pol-2770-Asian-Platinum-Basic-Kit.html   W przypadku problemów z aktualizacją należy zgłaszać się do działu technicznego Magneti Marelli.  

Aktualizacja oprogramowania testera wtryskiwaczy Common Rail Magneti Marelli DS2R / CRU2R
Aktualizacja oprogramowania testera wtryskiwaczy Common Rail Magneti Marelli DS2R / CRU2R

Magneti Marelli przygotowało aktualizację oprogramowania AZO, w testerach wtryskiwaczy Common Rail Magneti Marelli serii DS2R / CRU2R, oraz w starszych urządzeniach serii „i”. Poza wprowadzeniem nowych referencji do bazy danych wtryskiwaczy, wprowadzone zostały nowe funkcje, a dotychczasowe zostały usprawnione. Test R2LC – usprawnione działanie testu elektrycznego wtryskiwacza, teraz szybsze i bardziej stabilne Test iRVL – […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!