Sieć warsztatowa stworzona z myślą o najlepszych

13 marca 2024, 23:59

Magneti Marelli Checkstar Service Network to ogólnoświatowa sieć autoryzowanych warsztatów samochodowych, stworzona z myślą o najlepszych. W chwili obecnej sieć Checkstar obejmuje 4 900 warsztatów zlokalizowanych na całym świecie (1 800 we Włoszech, 1 200 w Hiszpanii i Portugalii, 160 w Grecji, 32 w Chorwacji, 1 351 w Brazylii, 40 w Argentynie, Paragwaju i Urugwaju). W roku 2008 również polski oddział Magneti Marelli rozpoczął pracę nad stworzeniem sieci autoryzowanych warsztatów Magneti Marelli Checkstar. W tej chwili ich liczba wynosi 120 i ciągle rośnie…

System Checkstar to projekt skierowany przede wszystkim do niezależnych warsztatów samochodowych, którym Magneti Marelli może zaoferować partnerstwo zarówno w sferze know-how, jak i wsparcia handlowego.

Przystępując do sieci Magneti Marelli Checkstar serwis dostaje się pod merytoryczną opiekę doświadczonej firmy, dokonuje skoku jakościowego potrzebnego do tego, aby właściciele samochodów utożsamiali warsztat z rzetelną i fachową obsługą,  za którą stoi wykwalifikowany personel.

Magneti Marelli umożliwia zapoznawanie się z nowościami motoryzacyjnymi, aby warsztat mógł właściwie wykorzystywać nowoczesne wyposażenie warsztatowe, w dowolnym momencie zasięgnąć opinii najbardziej wykwalifikowanych doradców i skorzystać z bezpośredniej pomocy w tematach: szkoleń, informacji technicznej, wsparcia diagnostyki, obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Oferujemy serwisom chcącym rozszerzać swoje usługi, kompleksowe rozwiązania towarzyszące na ścieżce rozwoju i innowacji. Z myślą o przyszłości stworzyliśmy i wdrożyliśmy wszystkie przydatne elementy do obsługi pojazdów hybrydowych i elektrycznych, od sprzętu, narzędzi, szkoleń, po materiały wymagane do utworzenia specjalnego obszaru przeznaczonego do pracy przy pojazdach hybrydowych i elektrycznych, zgodnie z odpowiednimi przepisami.

Aby warsztat mógł być zawsze rozpoznawalny, oferujemy uzyskanie prestiżowego “image’u”.

Magneti Marelli Checkstar oferuje instrumenty kreowania “image’u” firmy w postaci plafonów świetlnych, flag, banerów, elementów wyposażenia wnętrza, ubrań warsztatowych oraz gadżetów. Nie zapominając przy tym o nazwie serwisu, którą można umieścić na zewnętrznej części wizualizacji obok logo Magneti Marelli Checkstar.

Aby serwis czuł się wyróżniony, oprócz wizualizacji otrzymuje atrakcyjny rabat na wyposażenie warsztatowe oraz szkolenia techniczne. Nasze serwisy otrzymują w specjalnych cenach dostęp do platform wsparcia warsztatowego typu Autodata czy Retis  oraz bezpłatny dostęp do strefy internetowej zawierającej wsparcie techniczne oraz marketingowe.

Autoryzowany serwis bierze udział w programie lojalnościowym, posiada reklamę na stronie MM wraz z lokalizatorem, ma również możliwość używania logo oraz marki Magneti Marelli.

Artykuł sponsorowany Marelli Aftermarket

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!