Konkurs TEDGUM

, 16 grudnia 2015, 23:29

Patronem naszego konkursu jest firma TEDGUM – producent elementów gumowych i gumowo-metalowych. Aby mieć szansę na zdobycie jednego z trzech kombinezonów roboczych wystarczy odpowiedzieć poprawnie na trzy pytania.

1. Z ilu sztuk (w ofercie TEDGUM) składa się komplet śrub do tylnych wahaczy stosowanych w samochodzie Ford Focus, rok produkcji 1998-2004?


2. Podaj numer katalogowy TEDGUM kompletu tulei tylnego zawieszenia stosowanego w samochodzie Nissan X-Trail rok produkcji od 2007?
 

3. W którym roku powstała firma TEDGUM?

 

Podpowiedzi można szukać na stronie internetowej firmy TEDGUM oraz w jej katalogu.

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl
Nagrody zdobędą 7., 17. oraz 27. osoba, która prześle prawidłowe odpowiedzi.
Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy może przesłać tylko jedną wiadomość email.

Nagrody to trzy, dwuczęściowe kombinezony robocze.

Konkurs trwa od 17 do 23 grudnia 2015 r.

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu TEDGUM
Rozstrzygnięcie konkursu TEDGUM

Konkurs, w którym sponsorem nagród była firma TEDGUM dobiegł końca. Przedstawiamy prawidłowe odpowiedzi oraz listę osób, do których trafią nagrody. 1. Z ilu sztuk (w ofercie TEDGUM) składa się komplet śrub do tylnych wahaczy stosowanych w samochodzie Ford Focus, rok produkcji 1998-2004? odp. 16 szt. 2. Podaj numer katalogowy TEDGUM kompletu tulei tylnego zawieszenia stosowanego […]

Nowa metodyka numeracji TEDGUM
Nowa metodyka numeracji TEDGUM

W celu łatwiejszej weryfikacji produktów, TEDGUM wprowadza uproszczenie systemu numerów katalogowych. W odpowiedzi na sygnały klientów, TEDGUM upraszcza system numerów katalogowych. Nowe numery katalogów będą posiadały teraz: znacznik TED – będzie oznaczał, że mamy do czynienia z produktem TEDGUM  5 cyfrowy kod – mniej cyfr, co oznacza, że łatwiej powiedzieć/zapamiętać/zapisać numer Dodatkowo 5 cyfrowy kod jest zintegrowany […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 grudnia 2015, 10:52 0 0

konkretne wdzianko

Odpowiedz