Nowa wersja oprogramowania CAR Magneti Marelli

, 14 października 2015, 11:01

Jest już dostępna aktualizacja oprogramowania Car do urządzeń Vision, Smart, Flex oraz Logic.

Najnowszą obecnie obowiązującą wersją oprogramowania dedykowanego samochodom osobowym do urządzeń Vision, Flex oraz Logic jest wersja 147.

Zobacz listę systemów obsługiwanych przez oprogramowanie

Wraz z aktualizacją baz danych udostępniona została nowa wersja oprogramowania zarządzającego pracą testerów diagnostycznych Magneti Marelli:

  • 9.20 dla testera Logic
  • 9.20 dla testera Flex
  • 9.10 dla testera Vision

 

Nowa wersja jest dostępna po wybraniu opcji aktualizacji w oprogramowaniu testera. W przypadku problemów z aktualizacją należy zgłaszać się do działu technicznego Magneti Marelli.

Dowiedz się więcej

Rozwiązanie konkursu Magneti Marelli
Rozwiązanie konkursu Magneti Marelli

Konkurs, w którym nagrody ufundowała firma Magneti Marelli został rozstrzygnięty. Przedstawiamy nazwiska zwycięzców oraz odpowiedzi na konkursowe pytania. 1. Do czego służy urządzenie o nazwie Hybrid Starter? służy do awaryjnego uruchamiania silnika w pojeździe 2. Jak nazywa się ogólnoświatowa sieć serwisów autoryzowanych Magneti Marelli? Checkstar 3. Jak nazywa się urządzenie do kodowania czujników ciśnienia w […]

Nowa wersja oprogramowania do testera TPMS Connect
Nowa wersja oprogramowania do testera TPMS Connect

Magneti Marelli Aftermarket informuje o pojawieniu się najnowszej wersji oprogramowania do testera TPMS Connect Aktualna wersja oznaczona została symbolami: 3.60 (oprogramowanie) 14.00 (baza danych) Zmiany wprowadzone do oprogramowania 3.60 w stosunku do poprzedniej wersji (3.32). Dodane funkcje: Przekazywanie testów zapisanych na platformie Flex, Logic i Vision do diagnozy OBD przez narzędzie diagnostyczne. Dodanie trybu komunikacji […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!