Oświetlenie miejsca pracy: lampa RCH10

, 24 kwietnia 2015, 9:39

Dobra lampa warsztatowa jest tak samo ważnym narzędziem, jak profesjonalny zestaw kluczy. Philips przygotował prezentację swojego flagowego modelu: RCH10.

Źródło światła lampy Philips RCH10 tworzy 6 diod LED o temperaturze barwowej 6000 K i mocy strumienia 150 lumenów. Pomiar intensywności oświetlenia z odległości 0,5 metra wynosi 450 luksów. Lampa emitujr miękkie i naturalne światło, co niweluje uczucie zmęczenia wzroku. Pomimo, że 6 diod LED ułożonych jest jedna nad drugą, to kąt rozsyłania światła wynosi 70 stopni, co zapobiega powstawaniu cienia. W razie potrzeby łatwo go zmienić w pełnym zakresie obrotu o 360 stopni. To kolejna ważna cecha tej lampy, do której trzeba jeszcze dodać możliwość jej zawieszenia. W obudowie RCH10 znajduje się wysuwany haczyk, który pozwala na wspomniany obrót. Można go również zablokować przed przypadkową zmianą ustawienia.

Bezprzewodowe zasilanie podnosi komfort użytkowania lampy RCH10. Znajdujący się wewnątrz akumulator ładowany jest – poprzez dołączony adapter – prądem stałym z gniazdka o napięciu od 100 do 240 V. Po odłączeniu czas pracy wynosi do 3 godzin.

Obudowa lampy RCH10, jak każdej innej oferowanej jest firmę Philips, jest odporna na zabrudzenia, kurz, płyny – w tym rozpuszczalniki oraz uderzenia mechaniczne. Gumowa rękojeść zapobiega przypadkowemu wyślizgnięciu się jej z rąk.

Lampa warsztatowa Philips RCH10 ma niewielkie i poręczne wymiary – 189 mm długości oraz 38 mm szerokości. Jej waga, z bateriami, wynosi 180 gram. Sugerowana cena detaliczna brutto to 135 złotych.

Dowiedz się więcej

Sprawdzone na pierwszej linii lampy warsztatowe Philips
Sprawdzone na pierwszej linii lampy warsztatowe Philips

Lampy warsztatowe Philips przez dwa miesiące były testowane przez czterech specjalistów, którym w codziennej pracy potrzebne jest przenośne i poręczne źródło światła. Inżynierowie firmy Philips łączą nowoczesną technologię źródeł światła i ich zasilania z designem lamp specjalnie przystosowanym do najcięższych warunków panujących w warsztatach. Kierowcy oddając swoje samochody do naprawy często widzą tylko czystą recepcję […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!