Wyróżnienie dla kalendarza Inter Cars

, 16 marca 2015, 10:44

Jubileuszowe wydanie kalendarza Inter Cars SA zdobyło II miejsce na prestiżowym, Międzynarodowym Konkursie Kalendarzy ZoomArt 2015. Jury doceniło wysoki poziom artystyczny zdjęć, wykonanych w scenerii portugalskich wysp.

Do konkursu zakwalifikowały się łącznie 103 kalendarze zgłoszone przez agencje reklamowe, grafików i drukarnie. Ich wysoka jakość potwierdziła, że konkurs był jednym z największych wydarzeń artystyczno-kulturalnych w Europie. Jury konkursu oceniało kalendarze w kilku kategoriach: kalendarz wieloplanszowy, jednoplanszowy, trójdzielny, książkowy, charytatywny, inny/nietypowy. Wybierano także najlepszą ilustrację oraz najlepszą fotografię.

Kalendarz Inter Cars SA, zajmując II miejsce,  zyskał uznanie w kategorii kalendarz wieloplanszowy. Pierwsze  miejsce w tej kategorii zdobył kalendarz PKO BP, a trzecie Rossmann. Przypomnijmy, że tegoroczna edycja kalendarza, pn. "Inter Cars Special 25 Anniversary Calendar 2015” była wyjątkowa, ze względu na jubileusz firmy.Sesja zdjęciowa po raz pierwszy realizowana była w plenerze, w otoczeniu zjawiskowych, portugalskich wysp. Zdjęcia zostały utrzymane w czarno-białej kolorystyce. W aktualnej edycji podziwiać można czołowe polskie top modelki, min. Magdalenę Perlińską,  Wioletę Budnik-Jühlke, finalistkę konkursu Miss Moto.pl, a także Monikę Ordowską, byłą Miss Warszawy. Za obiektywem stanął znany fotograf Voyo Bakiewicz. Inter Cars SA wydaje kalendarz dla swoich klientów od 2005 roku.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 14 marca 2015 r. w galerii Rondo Sztuki w Katowicach. Wśród jury zasiadli m.in. znana fotograf Lidia Popiel, Szymon Pieczyński, członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz dr hab. Dawid Korzekwa – grafik, projektant i adiunkt w Katedrze Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Zobacz kalendarz Inter Cars SA

Dowiedz się więcej

Kalendarz Inter Cars SA na rok 2015 – zobacz zdjęcia
Kalendarz Inter Cars SA na rok 2015 – zobacz zdjęcia

Jedna z najbardziej wyczekiwanych publikacji roku w branży warsztatowej jest już dostępna. Kalendarz Inter Cars SA 2015 można na razie obejrzeć w Internecie, już wkrótce trafi do klientów dystrybutora. Kalendarz Inter Cars 2015 Kalendarz już wkrótce będzie dystrybuowany poprzez filie Inter Cars SA. Pojawi się także w otwartej sprzedaży. Czytelnicy naszego portalu będą mogli wygrać […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

edek, 19 marca 2015, 8:45 0 0

Śmiech na sali!

Odpowiedz