Nowa strona internetowa Tedgum

, 13 marca 2015, 15:23

Tedgum, polski producent części gumowych i metalowo-gumowych do samochodów osobowych i dostawczych, uruchomił nową stronę internetową.

Witryna Tedgum podąża za najnowszymi trendami w tworzeniu stron internetowych. Wygodny w obsłudze i przejrzysty interfejs pozwala na szybkie dotarcie do poszukiwanych treści. Dla odbiorców przygotowano aż osiem wersji językowych.

Strona jest responsywna, dzięki czemu jej przeglądanie jest wygodne zarówno na monitorach komputerów stacjonarnych, jak i na tabletach czy smartfonach.

Nowa strona jest dostępna pod dobrze znanym klientom adresem: www.tedgum.pl

Dowiedz się więcej

Nowe części Tedgum do Hondy
Nowe części Tedgum do Hondy

Gama produktów Tedgum poszerzyła się o dwie nowe referencje, przeznaczone do Hondy CR-V. Są to tuleje wahaczy z obudowami. Nowe referencje Tedgum: 00269012 – Tuleja wahacza przedniego lewa tylna (z obudową) – Honda CR-V, 2007-01-01 → 2012-12-31 00269013 – Tuleja wahacza przedniego prawa tylna (z obudową) – Honda CR-V, 2007-01-01 → 2012-12-31  

Nowość Tedgum do Porsche, Audi i Volkswagena
Nowość Tedgum do Porsche, Audi i Volkswagena

W ofercie firmy Tedgum pojawiła się poduszka silnika do zastosowania w luksusowych SUVach grupy Volkswagen. Górna poduszka silnika nadaje się do zastosowania w następujących samochodach: Porsche Cayenne, Audi Q7, Volkswagen Touareg.   Szczegóły na załączonej grafice.

Nowe tuleje do Mazdy w Tedgum
Nowe tuleje do Mazdy w Tedgum

Oferta firmy Tedgum poszerzyła się o dwie referencje przeznaczone do pojazdów marki Mazda. Nowości to tuleje wahacza przedniego dolnego do pojazdów Mazda 2, 3 oraz 5. Szczegóły na poniższej grafice.

Nowa tuleja do Chevroleta w Tedgum
Nowa tuleja do Chevroleta w Tedgum

Ofertę Tedgum zasiliła tuleja wewnętrzna drążka tylnego poprzecznego do pojazdów marek Daewoo i Chevrolet. Nowy produkt jest przeznaczony dla samochodów Chevrolet Epica i Daewoo/Chevrolet Evanda.  Szczegóły na załączonej grafice.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!