Nowa strona internetowa Fomar Friction

, 14 kwietnia 2014, 10:57

Fomar Friction uruchomił nową stronę internetową, dostępną w języku polskim. Serwis zawiera ofertę produktową i bieżące informacje dotyczące marki.

Strona internetowa, zaprojektowana według najnowszych standardów, dostarcza informacje na temat marki Fomar Friction. Poprzez platformę można poznać długoletnią historię firmy oraz, dzięki aktualnościom, śledzić doniesienia z bieżącej działalności. Prezentowane materiały są ujęte w zwartych tekstach, które przybliżają także tajniki technologii producenta.

W serwisie udostępniono aktualne katalogi produktowe, przydatne dla profesjonalistów branży warsztatowej, jak i indywidualnych entuzjastów modyfikowania samochodów. Serwis posiada łatwą nawigację, która umożliwia szybkie poruszanie się pomiędzy dostępnymi działami.

Nowa platforma jest dostępna pod adresem: http://fomar.com.pl 
Wraz z serwisem uruchomiony został fanpage na Facebooku oraz kanał filmowy na YouTube.

Dowiedz się więcej

Nowy właściciel marki Fomar Friction
Nowy właściciel marki Fomar Friction

Koncern MAT Holdings Inc. z siedzibą w USA kupił od Borg Automotive A/S markę Fomar Friction oraz organizację sprzedażową i wszelkie związane z tym prawa handlowe. Organizacja sprzedażowa firmy Fomar Borg Automotive staje się częścią Roulunds Braking z siedzibą w Odense i od 1 sierpnia 2012 r. przejmuje pełny zakres bieżącej współpracy z klientami. Aktualnie […]

Fomar Friction – doświadczenie, innowacje, zasięg
Fomar Friction – doświadczenie, innowacje, zasięg

Fomar Friction na przestrzeni lat przechodził wiele zmian własnościowych. Dziś jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek części hamulcowych w Europie Centralnej i Wschodniej. To jednak nie jedyna przestrzeń działania tej globalnej marki. Jej produkty popularne są na trzech kontynentach – w Europie, Azji oraz w Afryce. Fomar Friction – organizacja Fomar produkuje elementy układu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 15 kwietnia 2014, 9:06 0 0

"Historia firmy" - Fomar, Roulunds, Borg czy MAT?
Technologia producenta?? Którego?

Odpowiedz

Anonim, 18 kwietnia 2014, 10:34 0 0

Technologia teraz już tylko "Made in Asia", gdyż w Polsce produkcja została zamknięta wiosną 2013 roku - "producent" bez ani jednej maszyny w Polsce, gdyż wszystko zostało sprzedane, a wynajmowane przez nich hale zostały już dawno temu posprzątane i opuszczone..

Odpowiedz