Fomar Friction się prezentuje

18 listopada 2015, 23:10

Ponoć jedno zdjęcie jest w stanie zastąpić setki słów. Film, nawet krótki, zastępować musi zatem ich tysiące. I ten właśnie sposób wybrała marka Fomar Fricton, by się zaprezentować na swoje 60-lecie.

Marka Fomar Friction pojawiła się na rynku motoryzacyjnym ponad dekadę temu, ale wcześniej, pod innymi nazwami, funkcjonowała na nim lat kilkadziesiąt. Jest więc świetnie znana szczególnie w naszym kraju, gdyż przez długi czas praktycznie na wszystkich klockach hamulcowych i okładzinach ciernych, jakie można było w Polce kupić, widniał napis Fomar.

Dziś marka Fomar Friction należy do amerykańskiego koncernu MAT Holdings. Gama produktów oferowanych pod nią znacznie się rozrosła, bardzo też powiększyła się lista krajów, w których są one sprzedawane. Rozwój taki nie byłby zapewne możliwy bez 60 lat doświadczenia z jednej strony, z drugiej zaś bez dostępu do nowoczesnych technologii zapewnianego przez przynależność do wielkiej firmy działającej na kilku kontynentach. Mówi o tym znajdujący się poniżej film, w którym przedstawiono również wiele innych faktów dotyczących obecnej pozycji marki Fomar Friction.

Artykuł sponsorowany Fomar Friction

Dowiedz się więcej

Fomar Friction na targach Inter Cars
Fomar Friction na targach Inter Cars

Jedno ze stoisk jubileuszowych, 15. Targów Inter Cars należało do firmy Fomar Friction, specjalizującej się w produkcji klocków i tarcz hamulcowych. Na ozdobionym balonami stoisku Fomar Friction królowały klocki, tarcze i okładziny hamulcowe, oferowane przez firmę. Na wystawie pojawiły się nie tylko papierowe katalogi, ale również kody do pobrania aplikacji mobilnej na smartfony, ułatwiającej dobór […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!