Polskie przedstawicielstwo firmy Veneporte

, 5 marca 2014, 9:37

Veneporte – producent układów wydechowych, podpisał umowę przedstawicielską z firmą Auto Prime z Poznania. Obecnie budowana jest sieć dystrybucji na terenie Polski.

Veneporte w Polsce

Firma Veneporte powstała w 1966 r. Jest producentem układów wydechowych (tłumiki, katalizatory i filtry DPF) na pierwszy montaż (OEM), rynek oryginalnych części zamiennych (OES) oraz aftermarket (IAM). Veneporte ma siedzibę w miejscowości Águeda w Portugalii. Jest to przemysłowy region zlokalizowany w centralno-północnej części kraju. Całkowita powierzchnia zakładu to ok. 42.000 m2.
W zakładach w Portugalii i Hiszpanii opracowywane i wytwarzane są produkty o wysokiej jakości, co daje firmie znaczącą pozycję na europejskim rynku.

Firma jest certyfikowana zgodnie z Międzynarodowym Standardem Zarządzania Jakością (ISO9001), a także przez Technical Specification ISO/TS 16949. Bierze odpowiedzialność i jest zaangażowana w rozwój rozwiązań, które chronią środowisko naturalne i zdrowie.

Auto Prime posiada już w swojej ofercie produkty takich marek jak: Zimmermann, Flennor czy BAUMOT. Firma będzie obecna na najbliższych Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu (Hala 8A stoisko 55).

Dowiedz się więcej

Zimmermann, Vege, Veneporte, Flennor oraz BBT na targach Automechanika 2014
Zimmermann, Vege, Veneporte, Flennor oraz BBT na targach Automechanika 2014

Firma Auto Prime zaprasza do odwiedzenia stoisk firm Zimmermann, Vege, Veneporte, Flennor oraz BBT podczas targów Automechanika 2014 we Franfurcie. Już od najbliższego wtorku (16 września) rozpoczną się największe targi części zamiennych – Automechanika Frankfurt 2014. Firma Auto Prime, która jest wyłącznym przedstawicielem firm Zimmermann, Vege, Veneporte, BBT oraz Flennor zaprasza na stoiska producentów. W […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 marca 2014, 8:03 1 -1

Wole kupować POLSKIE tłumiki/ aby POLAK miał prace, jakość bardzo dobra i napędzam krajową gospodarkę

Odpowiedz

Anonim, 27 lutego 2018, 11:29 2 -1

a ja wolałbym kupić coś zagranicznego co wytrzyma dłużej niż rok i spełnia swoją funkcję jako tłumik, nie tak jak polskie przelotowe tłumiki obłożone watą....

Odpowiedz