Nagrody dla TRW Automotive

, 18 listopada 2013, 12:40

General Motors, jak co roku, przyznał nagrody dostawcom części. Wyróżnionych zostało aż dziesięć zakładów produkcyjnych TRW Automotive. TRW zostało także laureatem trzech prestiżowych nagród na targach Automechanika w Moskwie.

Dziesięć nagród dla TRW od General Motors

Zakłady TRW zostały docenione za utrzymywanie wysokich parametrów jakościowych przez ostatni rok. Wyróżniono:

 • Ansan TSCL, Korea Południowa – układy kierownicze,
 • Langfang LVLB, Chiny – układy hamulcowe,
 • Anting, Chiny – układy hamulcowe, systemy antypoślizgowe,
 • Beckedorf, Niemcy – zawory silnikowe,
 • Bricherasio, Włochy – poduszki powietrzne, kierownice,
 •  Marion, Wirginia, Stany Zjednoczone – układy kierownicze,
 • Incheon, Korea Południowa – zapięcia,
 • Orleans, Francja – zawory silnikowe,
 • Częstochowa, Polska – poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa,
 • Koblencja, Niemcy – układy hamulcowe, systemy antypoślizgowe.

 

Nagroda za doskonałą jakość dostawcy przyznawana przez GM ma na celu polepszenie współpracy z dostawcami. Zwycięzcy, wśród których znalazło się dziesięć zakładów TRW, spełnili ponad dwanaście kryteriów jakościowych w okresie dwunastu miesięcy do 30 czerwca 2013 włącznie. W tym roku koncern GM po raz drugi uhonorował dostawców, którzy w konsekwentny sposób wspierają go w dążeniu do zagwarantowania najwyższej satysfakcji klienta w branży motoryzacyjnej.

TRW coraz silniejsze w Rosji – nagrody targów Automechanika

Firma TRW Automotive Aftermarket została uhonorowana trzema prestiżowymi nagrodami branżowymi w czasie 17-tej międzynarodowej wystawy części motoryzacyjnych i wyposażenia pojazdów Automechanika w Moskwie, zorganizowanej pod patronatem Moscow International Motor Show (MIMS). Informacja ta obrazuje coraz wyraźniejszą obecność TRW w Rosji.

Podczas ceremonii zwieńczającej 3-dniową imprezę, zorganizowaną w centrum Expo w Moskwie w dniach 26 – 29 sierpnia, firma TRW została uhonorowana przez:

 • AD Rosja, dział firmy AD International, nagrodą „Best Development of a company, 2012” za największy rozwój firmy w roku 2012
 • rosyjską firmę Auto Marketing, nagrodą ,,Car Component of the Year 2013” -według krajowej ankiety internetowej oraz zdaniem ekspertów branżowych, klocki hamulcowe TRW to numer jeden wśród produktów oferowanych przez dostawców zagranicznych.
 • ,,Car Time”, wiodące rosyjskie biuro wydawnicze i właściciela magazynów ,,Automotive Components” i ,, Management of Car Business”, który uznał klocki hamulcowe TRW za najlepsze dostępne na rynku, wyróżniając firmę TRW nagrodą ,,Global Automotive Components 2013”.

 

Według danych zgromadzonych przez Komitet Producentów Pojazdów w Stowarzyszeniu Europejskich Przedsiębiorstw, rosyjski rynek motoryzacyjny stał się w 2012 roku drugim co do wielkości rynkiem w Europie, wykazując 11% wzrost produkcji samochodów osobowych i dostawczych. Wraz ze skokiem sprzedaży i produkcji samochodów, podobny wzrost można zaobserwować w sektorach części zamiennych, serwisowania i innych usług z dziedziny motoryzacji.

Znaczny wzrost zainteresowania widoczny jest także na organizowanych przez MIMS targach Automechanika Moskwa. Tegoroczna wystawa powiększała się o 25% – zajmując pięć pawilonów centrum Expo i dodatkową przestrzeń na zewnątrz kompleksu. Całkowita powierzchnia wystawy przekroczyła 51.000 m. kw., a udział w niej wzięło ponad 1600 wystawców z 46 krajów.

Dowiedz się więcej

Pełna oferta Corner Module TRW dostępna w sieci Hart
Pełna oferta Corner Module TRW dostępna w sieci Hart

Firma Hart rozszerzy swoją ofertę o części do układów hamulcowych marki TRW. Tym samym Hart stanie się drugim w Polsce dystrybutorem produktów firmy, oferującym pełny asortyment komponentów wchodzących w skład programu nazywanego ,,Corner Module”. Corner Module w sieci Hart Asortyment ,,Corner Module” będzie dostępny w każdej z 17 filii firmy Hart na terenie Polski. Oferta […]

Rozwój produkcji w branży moto według TRW
Rozwój produkcji w branży moto według TRW

Zarząd TRW Automotive Aftermarket regularnie spotyka się w celu omówienia bieżących spraw i istotnych dla firmy kwestii. Na ostatnim zebraniu omawiany był temat inwestowania w rozwój produkcji wewnątrz branży motoryzacyjnej. Trendy w branży motoryzacyjnej Konkurencyjne środowisko przemysłu w ciągu ostatniej dekady było świadkiem procesu globalizacji i kolejnych konsolidacji. Dotyczy to zarówno produkcji, jak i dystrybucji. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!