Konkurs na Facebooku – dopasuj tekst do obrazka

, 31 lipca 2013, 12:57

W naszym facebookowym konkursie można wygrać jeden z pięciu zestawów preparatów od Liqui Moly. Pomogą one w konserwacji układu klimatyzacji oraz czynnościach warsztatowych. By mieć szansę na nagrodę, wystarczy rozwiązać proste zadanie.

Dołącz do nas na Facebooku

Konkurs MotoFocus.pl FacebookNagrody w konkursie to 5 zestawów produktów Liqui Moly. W skład każdego wchodzą preparaty: Klima Fresh Plus oraz LM-40 (łączna wartość ok. 50 zł).

W konkursie nagrodzimy 5 osób, które polubią fanpage portalu i zaproponują najciekawszy tekst do obrazka, zamieszczonego w jednym z postów. Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 5 najlepszych, które nagrodzimy. Konkurs trwa od 31 lipca do 14 sierpnia 2013 r.

Kliknij, aby polubić fanpage portalu MotoFocus.pl i wziąć udział w konkursie.

Sponsorem nagród w konkursie jest firma:

 

Nagrody:

  • Liqui Moly Klima Fresh Plus to bezinwazyjny odgrzybiacz układów klimatyzacji. Niweluje nieprzyjemne zapachy oraz oczyszcza klimatyzację i wentylację z bakterii i grzybów.
  • Liqui Moly LM-40 – aerozol do wielu zastosowań. Wypiera wodę, czyści i zabezpiecza, konserwuje. Ułatwia odkręcanie zapieczonych elementów. Poprawia przewodnictwo elektryczne, usuwa brud, tłuszcz i olej.

Dowiedz się więcej

Konkurs na Facebooku – wyniki
Konkurs na Facebooku – wyniki

Dziękujemy za udział w naszym konkursie, organizowanym na portalu społecznościowym Facebook. Podajemy najlepsze odpowiedzi oraz listę zwycięzców, którzy otrzymają zestawy produktów Liqui Moly. Dołącz do nas na Facebooku – wkrótce kolejne konkursy! Urocza Pani Mechanik przykuła uwagę dużej części naszych Czytelników. Udział w konkursie wzięła rekordowa liczba osób. Sposród komentarzy uczestników proponujących tekst do "chmurki" […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 4 sierpnia 2013, 15:28 0 0

w tym roku na plażach królują produkty LiQUI MOLY smaruj ciało LM-40 a opalenizna murowana oraz schłodź gorące ciało Klima Fresh nie musisz lecieć na KANAR

Odpowiedz