Konkurs MotoFocus.pl na Facebooku – wyniki

, 17 lipca 2013, 12:18

Dziękujemy za udział w naszym konkursie, organizowanym na portalu społecznościowym Facebook. Podajemy listę zwycięzców, którzy otrzymają komplety żarówek Philips.

Dołącz do nas na Facebooku – wkrótce kolejne konkursy!

Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem użytkowników Facebooka. Na pytanie zawarte w konkursowym poście odpowiedziało kilkadziesiąt osób. Wybór najlepszych odpowiedzi nie był łatwy.

Pytanie brzmiało Jak Twoim zdaniem powinno się dbać o bezpieczeństwo jazdy samochodem?". Jako redakcja portalu dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej postanowiliśmy przy wyborze zwycięzców kierować się pewnym kluczem. Wybraliśmy odpowiedzi, które odwoływały się nie tylko do umiejętności drogowych kierowcy, ale także do odpowiedniego stanu technicznego samochodu. Postanowiliśmy wyróżnić więc odpowiedzi następujących osób:

  • Piotr Mazur
  • Michał Nędza
  • Andrzej Ch
  • Aleksandra Waleczek
  • Marta Łysoń

 

Zwycięzcy otrzymają po jednym komplecie żarówek Philips H4 Blue Vision o wartości ok. 50 zł każdy. Skontaktujemy się z nimi za pośrednictwem portalu Facebook.

Sponsorem nagród w konkursie jest firma:

Kliknij, aby polubić fanpage portalu MotoFocus.pljuż wkrótce kolejne konkursy!

Dowiedz się więcej

Konkurs MotoFocus.pl na Facebooku
Konkurs MotoFocus.pl na Facebooku

Aż pięć interesujących nagród czeka na zwycięzców naszego nowego konkursu. Aby o nie zagrać wystarczy polubić fanpage naszego portalu na Facebooku oraz odpowiedzieć na proste pytanie. Dołącz do nas na Facebooku Nagrody to 5 kompletów żarówek Philips H4 Blue Vision o wartości ok. 50 zł każdy. W konkursie nagrodzimy 5 osób, które polubią fanpage portalu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 17 lipca 2013, 14:28 0 0

SZKODA TYLKO ŻE WSZYSTKIE KRYTERIA SĄ TAK POWAŻNE , NIC HUMORKU
NIECHTAM - POZDRAWIAM

Odpowiedz