Nowa wersja sklepu internetowego Grupy NRF

, 28 czerwca 2013, 16:04

Grupa NRF uruchomiła największy internetowy katalog elementów układów termicznych na rynku części zamiennych. Pełna oferta klimatyzacji pokrywa 90% zapotrzebowania europejskiego parku samochodowego.

Katalog części termicznych NRF

Wszystkie podzespoły NRF są teraz łatwe do odnalezienia dzięki nowej wersji sklepu internetowego Grupy. Katalog zapewnia otwarty dostęp do części, a także rysunków technicznych. Jest to nowość na rynku części układów chłodzenia.

Katalog NRF daje klientom możliwość bezpośredniego zamawiania części, w połączeniu z opcją śledzenia statusu transakcji. Ma to być duże ułatwienie, zwłaszcza dla klientów niekorzystających z systemów takich jak Teccom.

Więcej informacji na www.nrf.eu

Dowiedz się więcej

Nowe centrum logistyczne Grupy NRF w Madrycie
Nowe centrum logistyczne Grupy NRF w Madrycie

Grupa NRF finalizuje inwestycję na rynku hiszpańskim. W Madrycie otwarto nowe centrum logistyczne firmy. Hiszpańska inwestycja NRF Od maja 2013 roku nowy magazyn NRF będzie służyć zarówno środkowej, jak i północno-zachodniej Hiszpanii oraz Portugalii. Jego działanie wpłynie na rozbudowę sieci logistycznej NRF. W Hiszpanii firma posiada magazyny w Granadzie, Walencji i Barcelonie. Magazyn posiada pełny […]

Skraplacze NRF ze zintegrowanymi osuszaczami
Skraplacze NRF ze zintegrowanymi osuszaczami

Rynek skraplaczy jest coraz bardziej konkurencyjny. Podczas gdy większość firm zabiega o klienta poprzez obniżanie cen, NRF stawia na najwyższą jakość produktów i usług. Zestaw Easy Fit od NRF Koncepcja Easy Fit NRF zakłada dostarczanie klientowi skraplacza wraz ze zintegrowanym osuszaczem. W zestawie znajdują się też części niezbędne do prawidłowego montażu. Pozwala to zaoszczędzić czas […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!