Nowe opakowania pigmentów Standoblue

, 13 stycznia 2015, 15:27

Marka Standox uzupełniła ofertę systemu Standoblue o kolejne pigmenty w mniejszych puszkach o pojemności 250 ml. Obecnie producent z Wuppertalu, wprowadził na rynek już 32 pigmenty systemu Standoblue w wygodniejszych puszkach.

Kolory samochodów kreowane przez producentów stają się coraz bardziej złożone i niestandardowe. Na świecie pojawia się średnio rocznie 1000 nowych kolorów samochodowych. Z perspektywy lakiernika oznacza to konieczność dołożenia jeszcze większej staranności i dokładności w procesie mieszania produktów lakierniczych, aby odtwarzany kolor odpowiadał oryginalnemu.

Niektóre pigmenty, w szczególności z efektem specjalnym są stosunkowo rzadko używane do naprawy renowacyjnej, a jeśli już to w jedynie małych ilościach. Z tego powodu zakup takich produktów w większych opakowaniach jest mniej opłacalny.

Wprowadzenie do oferty 250 ml opakowań wolno rotujących pigmentów systemu Standoblue jest odpowiedzią marki Standox na aktualne potrzeby rynku. Dzięki temu lakiernie mogą zachować najwyższą jakość naprawy oraz ograniczyć straty wynikające z niewykorzystania materiału.

Dowiedz się więcej

Nowy odcień Standox
Nowy odcień Standox

Standox rozszerza ofertę pigmentów systemu do pojazdów użytkowych Standofleet o nowy miks – 733 Brilliant Orange. Mimo że pojazdy użytkowe dopiero od niedawna są produkowane w kolorach specjalnych, marka Standox jest już przygotowana do ich renowacji zapewniając swoim klientom odpowiednią technologię i wsparcie kolorystyczne. 733 Brilliant Orange można, jak wszystkie miksy systemu Standofleet, po dodaniu […]

Współpraca Standox i Grupy PGD
Współpraca Standox i Grupy PGD

Marka Standox oraz Grupa PGD potwierdzają kolejny rok współpracy, trwającej nieprzerwanie od 2005 r. Zgodnie z zawartym porozumieniem Standox jest kluczowym dostawcą systemów lakierniczych dla warsztatów Grupy PGD. – „Cieszymy się, że Grupa PGD zdecydowała się na przedłużenie współpracy z marką Standox oceniając tym samym pozytywnie zarówno nasze produkty lakiernicze, jak i wsparcie merytoryczne“ – […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!