Atrakcyjne ceny powystawowych urządzeń Launch

, 6 lutego 2013, 14:40

Launch Polska sp. z o.o. wprowadza do sprzedaży powystawowe i prezentacyjne urządzenia do kontroli i pomiaru geometrii ustawienia kół i osi pojazdów X-631. Sprzęt można nabyć w atrakcyjnej cenie.

Powystawowe urządzenia X-631

Urządzenia są w pełni sprawne i kompletne. Są wydawane z 6-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Posiadają certyfikat ITS.

Launch X-631Cena urządzenia wynosi 17 000 zł netto. Ilość urządzeń jest ograniczona.

X-631 to urządzenie komputerowe wykorzystujące akumulatorowe zasilanie zespołów pomiarowych oraz radiową komunikację między zespołami pomiarowymi i jednostką centralną. Cztery zespoły pomiarowe wyposażone są w 8 kamer CCD. Urządzenie posiada w zestawie: uniwersalne uchwyty do obręczy stalowych i ALU, obrotnice, blokadę kierownicy, rozpórkę  hamulca, komputer z monitorem LCD, drukarkę atramentową. Oprogramowanie umożliwia przeprowadzenie kompensacji bicia felg na dwa sposoby, czyli tradycyjną metodą 4-punktową przez podniesienie samochodu  lub poprzez przetoczenie bez podnoszenia oraz funkcję pomiaru aut ospojlerowanych. Do atutów urządzenia należy bogata baza danych pojazdów wraz z rysunkami oraz program pracujący w j.polskim, funkcjonujący z różnego rodzaju animacjami.

Dowiedz się więcej

Produkty do diagnostyki od Launch
Produkty do diagnostyki od Launch

Launch wprowadza do polskiej oferty nowe produkty związane z diagnostyką układów elektronicznych. Wśród nowości Launch Polska znajdują się: drukarka do testera X-431 Diagun w cenie 650 zł netto, zestaw przyłączy do pomiarów rozszerzonych ATA-94 w cenie 790 zł netto, tester obwodów instalacji elektrycznych ACT-10  w cenie 350 zł netto.   Więcej informacji na temat nowości […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!