Nowość Texa – TXC

21 czerwca 2011, 10:57

Nowy tester z rodziny Navigator dedykowany do diagnostyki samochodów osobowych z możliwością rozszerzenia o diagnostykę motocykli.

TXC jest zgodny z protokołem PASS-THRU, który pozwala na programowanie sterowników zgodnie z normą SAE-J2534. Teraz dodatkowo można wyposażyć go w komplet złączy diagnostycznych do samochodów sprzed 2001 (inne niż standard EOBD – 16 pin) poszerzając znacznie jego możliwości. Takie rozszerzenie oferowane jest w atrakcyjnej cenie.

Na początku lipca 2011 TXC pojawi się w sprzedaży wyposażony już w najnowszą, 44 wersję oprogramowania IDC4 CAR. Nowe funkcje z zakresu odczytu i podglądu parametrów ułatwią dodatkowo jego obsługę. Oferuje standardowo: odczyt i kasowanie błędów, wizualizację parametrów i stanów, regulacje i konfiguracje, przeglądy, poduszki powietrzne, konfiguracje centralek, kluczy i pilotów itd.

Bogata baza danych została zintegrowana ze wsparciem technicznym oraz funkcjami Google Search.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Promocja testera mega macs 66 od Hella
Promocja testera mega macs 66 od Hella

Hella Polska przygotowała specjalną promocję towarzyszącą wprowadzeniu na polski rynek testera mega macs 66 . Od lipca 2011 przy zakupie testera użytkownik otrzyma gratis dostęp do wszystkich licencji Hella Gutman na okres jednego roku. Pod pojęciem "licencji" rozumiana jest  możliwość korzystania z Infolinii Hella Gutmann, bazy danych Hella Gutmann i aktualizacje oprogramowania. W ramach promocji […]

Texa nagrodzona przez Giorgio Napolitano
Texa nagrodzona przez Giorgio Napolitano

6 lipca wieczorem odbyła się w Quirinale ceremonia wręczenia Nagrody za Innowacyjność 2011, ustanowionej w 2008 roku przez Rząd Włoski i przyznawanej przez Prezydenta Republiki Włoskiej przy Fundacji Innowacji Technologicznych COTEC, w celu wyróżnienia najlepszych rozwiązań innowacyjnych zastosowanych w sektorach przemysłu, projektu, szkolnictwa wyższego oraz publicznej administracji i usług. Texa, obok Alenia Aermacchi i Minerva, […]

Rabaty na testery TEXA w Moto-Profilu
Rabaty na testery TEXA w Moto-Profilu

Klienci, którzy zdecydują się na zakup nowego testera diagnostycznego TEXA i oddadzą stary, otrzymają 250 euro upustu na zakup nowego firmy TEXA. Złomowaniu (bezzwrotnie) podlegają używane testery diagnostyczne, interfejsy diagnostyczne, skanery OBD itp. Promocja trwa do 31 grudnia 2011 r. Stary tester należy wysłać do weryfikacji do Działu Technicznego Moto-Profil. Informacji na temat powyższej promocji […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 czerwca 2011, 22:35 0 0

mam txt i żałuje,szkoda kasy,zrywa połączenia na Bluettooh(może że na windows7 a nie XP),brak szkolenia z zakresu obsługi urządzenia,handlowiec dobry do sprzedaży-ale jak już kupisz to tel.nie odbiera i ma cię gdzieś.

Odpowiedz