Rabaty na testery TEXA w Moto-Profilu

14 września 2011, 12:35

Klienci, którzy zdecydują się na zakup nowego testera diagnostycznego TEXA i oddadzą stary, otrzymają 250 euro upustu na zakup nowego firmy TEXA. Złomowaniu (bezzwrotnie) podlegają używane testery diagnostyczne, interfejsy diagnostyczne, skanery OBD itp.

Promocja trwa do 31 grudnia 2011 r. Stary tester należy wysłać do weryfikacji do Działu Technicznego Moto-Profil.

Informacji na temat powyższej promocji udziela Dział Wyposażenia Warsztatów Samochodowych firmy Moto-Profil: tel. 32 604 10 30, e-mail: wyposazenie@moto-profil.pl.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Nowość Texa – TXC
Nowość Texa – TXC

Nowy tester z rodziny Navigator dedykowany do diagnostyki samochodów osobowych z możliwością rozszerzenia o diagnostykę motocykli. TXC jest zgodny z protokołem PASS-THRU, który pozwala na programowanie sterowników zgodnie z normą SAE-J2534. Teraz dodatkowo można wyposażyć go w komplet złączy diagnostycznych do samochodów sprzed 2001 (inne niż standard EOBD – 16 pin) poszerzając znacznie jego możliwości. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 14 września 2011, 16:31 0 0

noooo to jest dość ciekawe. szkoda że tylko 250 euro... ale euro idze w górę:)

Odpowiedz