Szafa Olejowa – nowy pomysł Liqui Moly

3 lutego 2015, 12:12

Szafa Olejowa Liqui Moly ma pomóc mechanikom w organizacji stanowiska pracy. Można ją nabyć za symboliczną złotówkę, pod warunkiem zakupu produktów Liqui Moly.

Szafa Liqui Moly ma 210 cm wysokości, 95 cm szerokości i 55 cm głębokości. Wewnątrz znajdują się dwie półki przeznaczone do ustawienia    8 kanistrów po 20 litrów i miejsce dla 2 beczek po 60 litrów. Każde opakowanie posiada własny, zdejmowany dystrybutor (kranik lub pompkę). W oznaczeniu ich zawartości pomoże zestaw naklejek informacyjnych.

W dzwiach znalazło się miejsce na katalogi – zarówno produktów, jak   i „ściągi” doboru oleju do konkretnego modelu samochodu osobowego lub ciężarowego.

Podłoga szafy pełni rolę wanny ociekowej, z której w łatwy sposób można usunąć wszelkie zanieczyszczenia i resztki olejów. Całość wykonana jest z malowanej proszkowo stali, co pozwala na jej bezpieczne mycie nawet detergentem. Dostęp do środka blokowany jest tradycyjnym kluczem.

Szafę olejową można nabyć za złotówkę (+VAT). Warunkiem jest zamówienie produktów Liqui Moly o wartości co najmniej 7 500 zł netto, w tym 8 kanistrów po 20 litrów i 2 beczek po 60 litrów. Należy też złożyć deklarację o przechowywaniu w niej wyłącznie produktów Liqui Moly.

Dowiedz się więcej

Zestaw do naprawy szyb od Liqui Moly
Zestaw do naprawy szyb od Liqui Moly

Pęknięta szyba samochodowa nie zawsze musi wiązać się z kosztowną wymianą. Dzisiejsze technologie pozwalają na jej profesjonalną naprawę w każdym warsztacie. Jeśli pęknięcie szyby jest małe (do średnicy monety 2 złotowej) i nie powstało w polu widzenia kierowcy (to mniej więcej prostokąt równy wysokości szyby i szeroki na 30 cm biegnący przez środek koła kierownicy) […]

Oleje Liqui Moly w wyścigach
Oleje Liqui Moly w wyścigach

Liqui Moly – producent środków smarnych – został oficjalnym dostawcą olejów do obydwu serii wyścigów motocyklowych. Firma poinformowała także, że zainwestuje duże środki w międzynarodową reklamę podczas wyścigów MotoGP. Wraz z zakończeniem tegorocznego sezonu wyścigów Liqui Moly zostanie oficjalnym dostawcą olejów Mistrzostw Świata Moto2 i Moto3. Wszystkie zespoły będą używać nowego oleju silnikowego podczas przygotowań […]

LIQUI MOLY sponsorem Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym
LIQUI MOLY sponsorem Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym

Niebiesko-czerwone logo firmy LIQUI MOLY towarzyszy zawodnikom rywalizującym w szwedzkim Falun podczas Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym. Producent olejów i chemii samochodowej jest jednym z głównych sponsorów imprezy. Falun to niewielkie miasteczko w szwedzkim regionie Dalarna, położone o dwie godziny drogi na północy zachód od Sztokholmu. Zimą staje się ono prawdziwą stolicą białego szaleństwa, a […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!