Zestaw do naprawy szyb od Liqui Moly

27 stycznia 2015, 10:15

Pęknięta szyba samochodowa nie zawsze musi wiązać się z kosztowną wymianą. Dzisiejsze technologie pozwalają na jej profesjonalną naprawę w każdym warsztacie.

Jeśli pęknięcie szyby jest małe (do średnicy monety 2 złotowej) i nie powstało w polu widzenia kierowcy (to mniej więcej prostokąt równy wysokości szyby i szeroki na 30 cm biegnący przez środek koła kierownicy) z powodzeniem można ją naprawić. Do całej operacji wystarczy „Zestaw do naprawy szyb samochodowych” (nr kat. 6261) firmy Liqui Moly.

Skrzynka z zestawem zawiera m.in. specjalne lusterko inspekcyjne, uchwyt do aplikacji wypełniacza oraz żywicy do utwardzania, lampę UV (6W), mini szlifierkę z adapterem do szlifowania oraz pastę do polerowania szkła. Narzędzia i aplikatory są wielokrotnego użytku, co dodatkowo podnosi wartość zestawu.

Dołączona instrukcja wyjaśnia, jak krok po kroku przygotować i przeprowadzić całą operację. Nie powinna ona zająć więcej niż 2 roboczogodziny. Sam proces jest na tyle prosty, że może wykonać go mechanik bez specjalnych kwalifikacji.

Dla właściciela warsztatu czy serwisu motoryzacyjnego „Zestaw do naprawy szyb samochodowych” firmy Liqui Moly jest okazją do poszerzenia zakresu usług bez konieczności dużych inwestycji.
 

Dowiedz się więcej

Porównywarka cen szyb Glass4Cars
Porównywarka cen szyb Glass4Cars

Za pomocą platformy Glass4Cars.pl można porównać ceny szyb różnych producentów, a także znaleźć najbliższy serwis, który wymieni wybraną szybę. To pierwsze tego typu narzędzie na rynku. Twórcą nowej platformy jest Glass4Cars.pl SA, która niedawno została wydzielona ze struktur VARIANT SA, przejmując także dystrybucję szyb Grupy Fuyao. Na stronie Glass4Cars.pl po określeniu auta, wskazujemy jaką szybę […]

Szafa Olejowa – nowy pomysł Liqui Moly
Szafa Olejowa – nowy pomysł Liqui Moly

Szafa Olejowa Liqui Moly ma pomóc mechanikom w organizacji stanowiska pracy. Można ją nabyć za symboliczną złotówkę, pod warunkiem zakupu produktów Liqui Moly. Szafa Liqui Moly ma 210 cm wysokości, 95 cm szerokości i 55 cm głębokości. Wewnątrz znajdują się dwie półki przeznaczone do ustawienia    8 kanistrów po 20 litrów i miejsce dla 2 beczek […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!