LIQUI MOLY sponsorem Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym

23 lutego 2015, 9:33

Niebiesko-czerwone logo firmy LIQUI MOLY towarzyszy zawodnikom rywalizującym w szwedzkim Falun podczas Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym. Producent olejów i chemii samochodowej jest jednym z głównych sponsorów imprezy.

Falun to niewielkie miasteczko w szwedzkim regionie Dalarna, położone o dwie godziny drogi na północy zachód od Sztokholmu. Zimą staje się ono prawdziwą stolicą białego szaleństwa, a w dniach 18 luty – 1 marca gości najlepszych zawodników narciarstwa klasycznego, zresztą już nie po raz pierwszy w swojej historii.

Na Mistrzostwa do Falun pojechało 18 zawodników polskiej reprezentacji narodowej.

– „Szanse medalowe są. Liczę, że Justynie Kowalczyk uda się tam zdobyć przynajmniej jeden medal, nasi skoczkowie indywidualnie zdobędą co najmniej jeden medal, a także wykorzystają szansę medalową drużynowo, tak jak udało się to w Val di Fiemme” – powiedział dziennikarzowi Eurosport, Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

-„Sponsoring narciarskich Mistrzostw Świata zbliża nas do celu, jakim jest zaistnienie jako prawdziwie globalna marka. Podobnie jak zawodnicy dadzą z siebie wszystko, aby wygrać, tak LIQUI MOLY pracuje nieustannie na swoją pozycję lidera branży motoryzacyjnej” – mówi Gerhard Riedmüller, manager ds. eksportu w LIQUI MOLY.

Niemiecki producent był obecny również podczas zakończonych przed kilkunastoma dniami Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim, które odbyły się w amerykańskim Beaver Creek.

Dowiedz się więcej

Szafa Olejowa – nowy pomysł Liqui Moly
Szafa Olejowa – nowy pomysł Liqui Moly

Szafa Olejowa Liqui Moly ma pomóc mechanikom w organizacji stanowiska pracy. Można ją nabyć za symboliczną złotówkę, pod warunkiem zakupu produktów Liqui Moly. Szafa Liqui Moly ma 210 cm wysokości, 95 cm szerokości i 55 cm głębokości. Wewnątrz znajdują się dwie półki przeznaczone do ustawienia    8 kanistrów po 20 litrów i miejsce dla 2 beczek […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!