MEWA Bio-Circle do czyszczenia części

29 kwietnia 2014, 11:26

Firma MEWA od wielu lat oferuje w systemie full-service czyściwa tekstylne do rożnych zastosowań. Uzupełnieniem tego systemu jest ekologiczne urządzenie do czyszczenia części MEWA Bio-Circle.

Urządzenie MEWA Bio-Circle umożliwia efektywne i ekologiczne czyszczenie części maszyn i urządzeń, nie stwarzając przy tym zagrożeń dla zdrowia. Stosowany do czyszczenia płyn nie zawiera rozpuszczalników i lotnych związków organicznych. Tłuszcze, oleje, sole i pył ulegają rozkładowi biologicznemu przez znajdujące się w płynie mikroorganizmy. 

MEWA Bio-Circle spełnia wszelkie formalne wymagania i przepisy obowiązujące dla tego typu urządzeń. Urządzenie oferowane jest w dwóch wersjach – mini i maxi.Urządzenie w mniejszej wersji można łatwo przemieszczać. Dzięki zintegrowanej podstawie na kółkach może ono być przesuwane w dowolne miejsce i ustawiane tam, gdzie akurat jest niezbędne. MEWA Bio-Circle Mini posiada powierzchnię roboczą o wymiarach (szerokość x głębokość): 610×500 mm.

MEWA Bio-Circle Maxi opracowana została jako stacjonarne urządzenie ze stołem roboczym. Charakteryzuje się ono optymalną wydajnością i trwałością, prostotą obsługi oraz dużą nośnością wynosząca do 220 kg. Duża powierzchnia robocza urządzenia o wymiarach (szerokość x głębokość): 880×580 mm umożliwia czyszczenie również dużych części, które mogą być efektywnie czyszczone przy zastosowaniu długiego giętkiego przewodu, zaopatrzonego na końcu w odpowiedni pędzel.

Producent zapewnia, że urządzenie Bio-Circle ma wiele zalet w porównaniu do urządzeń tego typu tradycyjnie stosowanych w zakładach i warsztatach. Pozwala osiągnąć optymalny rezultat czyszczenia, jest bezpieczne w użyciu dzięki zastosowaniu płynu nie zawierającego rozpuszczalników, a zarazem jest ekologiczne i wygodne w obsłudze. Jest też zawsze gotowe do użycia dzięki oferowanej przez firmę MEWA usłudze full-service, bowiem MEWA dba o to, aby filtry były wymieniane na czas, aby w urządzeniu był uzupełniany płyn czyszczący i aby w odpowiednim czasie były wymieniane zużywające się części. W ustalonych odstępach czasowych pracownik firmy MEWA dokonuje pełnego przeglądu urządzenia. To pozwala zredukować nakład pracy związany z utrzymaniem urządzenia w dobrym stanie i umożliwia jego optymalne użytkowanie.

Dowiedz się więcej

Jak bezpiecznie przechowywać zabrudzone czyściwa w warsztacie?
Jak bezpiecznie przechowywać zabrudzone czyściwa w warsztacie?

Czyściwa tekstylne wielokrotnego użytku są nasiąkliwe i trwałe, co pozwala skutecznie usuwać takie zanieczyszczenia, jak oleje, tłuszcze, rozpuszczalniki, środki czyszczące czy resztki paliwa. Jednak, gdy są brudne, mogą stanowić zagrożenie pożarem. Czyściwa nasączone cieczami i substancjami są łatwopalne. Oleje stosowane do czyszczenia, mające zdolność do samonagrzewania się, mogą reagować z tlenem znajdującym się w powietrzu […]

Czyściwa firmy MEWA w systemie pełnego serwisu
Czyściwa firmy MEWA w systemie pełnego serwisu

Aby usprawnić działanie przedsiębiorstwa, często zleca się część zadań zewnętrznemu partnerowi, głównie ze względu na czas i koszty. Oferując system zarządzania tekstyliami przemysłowymi, firma MEWA pokazuje, jak zewnętrzny partner może przejąć takie zadanie, realizując je od początku do końca. System tekstyliów wielokrotnego użytku zdecydowanie pomaga utrzymać lub poprawić organizację pracy, bowiem wszędzie tam, gdzie często […]

Piłkarski konkurs MEWA
Piłkarski konkurs MEWA

W związku z trwającymi Mistrzostwami Świata w piłce nożnej, firma MEWA ogłosiła konkurs na najciekawsze piłkarskie zdjęcie. Do wygrania gotówka oraz nagrody rzeczowe. Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić piłkarskie zdjęcie oraz wysłać je na specjalny konkursowy profil na Facebooku. Zdjęcia, które zdobędą najwięcej głosów poparcia, zostaną nagrodzone. Konkurs trwa tak długo, jak Mistrzowstwa […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!