Czyściwa firmy MEWA w systemie pełnego serwisu

6 grudnia 2013, 9:26

Aby usprawnić działanie przedsiębiorstwa, często zleca się część zadań zewnętrznemu partnerowi, głównie ze względu na czas i koszty. Oferując system zarządzania tekstyliami przemysłowymi, firma MEWA pokazuje, jak zewnętrzny partner może przejąć takie zadanie, realizując je od początku do końca.

System tekstyliów wielokrotnego użytku zdecydowanie pomaga utrzymać lub poprawić organizację pracy, bowiem wszędzie tam, gdzie często używa się czyściw, wykorzystanie czyściw wielokrotnego użytku zapewnia zysk w całym systemie.

System czyściw wielokrotnego użytku jest prosty, efektywny i działa na zasadzie kompletnego serwisu, polegającego na dostarczaniu czyściwa, odbieraniu go, praniu i ponownym dostarczaniu do klienta. Usługa taka rozwiązuje problemy związane ze składowaniem, pozwala na uzyskanie przejrzystości kosztów i odciąża osoby odpowiedzialne za przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony środowiska i usuwania odpadów.

Podstawy kierowania każdym przedsiębiorstwem zakładają świadome wykorzystanie wody, powietrza i energii, a także efektywne oszczędzanie zasobów naturalnych oraz unikanie wytwarzania dużej ilości odpadów. Specjalistyczna wiedza niezbędna w tym celu, jest często dość ograniczona. Współpraca z zewnętrznym partnerem może przynieść znaczne korzyści, jeżeli jest on w stanie również wobec nowych wyzwań zaoferować prawidłowe rozwiązania i usługi.

Czyściwa wielokrotnego użytku są bardziej ekonomiczne niż czyściwa jednorazowe. Mogą być prane wiele razy i wykorzystywane ponownie. Czyściwa papierowe natomiast lub ściereczki lądują w koszu na odpadki po jednorazowym użyciu.
 

Dowiedz się więcej

MEWA prezentuje katalog artykułów BHP i odzieży ochronnej
MEWA prezentuje katalog artykułów BHP i odzieży ochronnej

Katalog firmy MEWA łączy wyroby czołowych marek z sektora BHP. Najnowsza wersja katalogu, licząca ponad 360 stron, zawiera produkty takich firm jak Ansell, Elten, Helly Hansen, Hakro, Honeywell, Korsar i Puma. Oferty uzupełnione są interesującymi opisami i ilustracjami dotyczącymi technologii przyszłości. – „Środowisko pracy zmienia się nieustannie, a tym samym i potrzeby naszych klientów. Dostrzegamy […]

Jak bezpiecznie przechowywać zabrudzone czyściwa w warsztacie?
Jak bezpiecznie przechowywać zabrudzone czyściwa w warsztacie?

Czyściwa tekstylne wielokrotnego użytku są nasiąkliwe i trwałe, co pozwala skutecznie usuwać takie zanieczyszczenia, jak oleje, tłuszcze, rozpuszczalniki, środki czyszczące czy resztki paliwa. Jednak, gdy są brudne, mogą stanowić zagrożenie pożarem. Czyściwa nasączone cieczami i substancjami są łatwopalne. Oleje stosowane do czyszczenia, mające zdolność do samonagrzewania się, mogą reagować z tlenem znajdującym się w powietrzu […]

MEWA Bio-Circle do czyszczenia części
MEWA Bio-Circle do czyszczenia części

Firma MEWA od wielu lat oferuje w systemie full-service czyściwa tekstylne do rożnych zastosowań. Uzupełnieniem tego systemu jest ekologiczne urządzenie do czyszczenia części MEWA Bio-Circle. Urządzenie MEWA Bio-Circle umożliwia efektywne i ekologiczne czyszczenie części maszyn i urządzeń, nie stwarzając przy tym zagrożeń dla zdrowia. Stosowany do czyszczenia płyn nie zawiera rozpuszczalników i lotnych związków organicznych. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!