Hołek w jasnych światłach Philips na ProfiAuto Show 2018

, 27 czerwca 2018, 11:20

Za nami jubileuszowa edycja branżowych targów ProfiAuto Show 2018. Jak co roku odwiedzający stoisko Philips mogli liczyć na praktyczną prezentację aktualnej oferty oświetlenia samochodowego i lamp roboczych.

Ekspozycja stoiska Philips przygotowana została pod hasłem „Bezpieczeństwo, które widać”. Było to nawiązanie do roli oświetlenia pojazdów mechanicznych w ruchu drogowym. Pod marką Philips dostępne są żarówki do motocykli, samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych, autobusów, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Ich uzupełnieniem są elementy oświetlenia przeznaczone do wnętrza kabiny pasażerskiej.

Wśród prezentowanych produktów nie mogło zabraknąć rynkowych nowości – żarówek Philips RacingVision oraz gamy retrofitów Philips Ultinon LED i Philips X-tremeUltinon LED.

Mamy już kalendarzowe lato, zaczęły się wakacje – a tym samym warsztaty odnotowują więcej zleceń związanych z przeglądem samochodu przed podróżą na urlop. Jednym z żelaznych punktów na tej liście jest oświetlenie pojazdu, stąd mechanicy z dużym zainteresowaniem oglądali ekspozytory z naszymi żarówkami – mówi Wioletta Pasionek z Lumileds Polska, producenta i dystrybutora oświetlenia samochodowego Philips. – Dzięki nim można było porównać standardowe żarówki samochodowe, które cechuje jaśniejsze, o dłuższej wiązce, światło. Wbrew pozorom to ważne również podczas jazdy w słoneczne dni, szczególnie gdy pojazd znajduje się na granicy światła i cienia

Druga część stoiska poświęcona była prezentacji lamp roboczych, bez których trudno wyobrazić sobie pracę w warsztacie samochodowym. Philips proponuje wiele takich modeli – od kieszonkowej latarki, poprzez przyczepianą za pomocy magnesu lub obrotowego uchwytu lampy, do profesjonalnego zestawu MDLS CEI przeznaczonego dla lakierników. W tym roku zadebiutowała nowa linia produktów dla warsztatowców – Philips EcoPro, która miała swoją premierę właśnie na ProfiAuto Show.

Każdy mechanik chce mieć komfortowe warunki pracy, a takie osiąga między innymi dzięki korzystaniu z lamp roboczych. Nasze produkty chwalone były za ergonomię, hybrydowe zasilanie oraz jakość wykonania – dodaje Wioletta Pasionek – Bardzo ważną ich cechą jest źródło światła, w naszym przypadku to diody LED. Zapewniają one jasne, zbliżone do dziennego, światło, które jest neutralne dla ludzkiego wzroku.

W sobotę gościem specjalnym na stoisku Philips był utytułowany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc. Była to idealna okazja do rozmów, pamiątkowych zdjęć oraz zdobycia autografu. Popularny Hołek towarzyszył także podczas konkursu zorganizowanego dla publiczności. Każde pytanie i odpowiedź nie pozostało bez dodatkowego komentarza tego doświadczonego kierowcy, a moment wręczania nagród był niezapomnianym przeżyciem dla zwycięzców. Oprócz żarówek i lamp roboczych Philips przygotował także piłki nożne, co było nawiązaniem do odbywającego się w Rosji Mundialu.

Na naszym stoisku podczas ProfiAuto bardzo dużo się działo, cieszy przede wszystkim duże zainteresowanie mechaników naszą ofertą. Wielu z nich korzystało z obecności naszych ekspertów i możliwości zadawania, nieraz trudnych, pytań technicznych”– uzupełnia Wioletta Pasionek – Chociaż dopiero co rozpoczęło się lato, myślimy już o przygotowaniach do sezonu jesiennego. Wprowadzimy kilka nowości, które zaprezentujemy we wrześniu na Automechanice we Frankfurcie.

www.philips.pl

Firma Lumileds jest czołowym dostawcą rozwiązań oświetleniowych dla branży motoryzacyjnej oraz licencjonowanym użytkownikiem marki Philips — obejmującej źródła światła i akcesoria samochodowe.

Komentarze

Brak komentarzy!