Delphi Technologies zaprasza warsztaty do rejestracji udziału w Wiosennej Loterii Delphi Team Club w trakcie trwania Profi Auto Show

, 3 czerwca 2019, 12:08

Członkowie Delphi Team Club (DTC) mogą wygrać nagrody o wartości ponad 50 000 PLN w ramach nowej promocji wspieranej przez kierowcę rajdowego, Kajetana Kajetanowicza. W trakcie trwania targów można odwiedzić stoisko Delphi Technologies i zarejestrować swój udział w loterii.

Trwa Wiosenna Loteria DTC 2019, skierowana do warsztatów i sprzedawców detalicznych z branży motoryzacyjnej, uczestniczących w programie lojalnościowym Delphi Team Club. Ta nowa ekscytująca inicjatywa zapewnia stałym klientom możliwość zdobycia dodatkowych nagród, w tym voucherów na paliwo czy wakacje za zakup produktów Delphi Technologies. Wiosenna Loteria DTC 2019 trwa w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2019 roku.

„Zasady są proste – im więcej kupujesz, tym większą masz szansę na wygraną. Oprócz produktów o jakości oryginalnego wyposażenia oraz zwykłych korzyści płynących z uczestnictwa w Delphi Team Club, członkowie programu wezmą również udział w losowaniu, w którym będą mogli wygrać jeszcze więcej atrakcyjnych nagród. Chcielibyśmy, by był to kolejny powód, dla którego warto kupować produkty Delphi Technologies” – wyjaśnia Sławomir Welezinski, Dyrektor Regionalny, Delphi Technologies Aftermarket Europa Środkowo-Wschodnia.

W ramach programu DTC członkowie będą nadal otrzymywać punkty za produkty Delphi Technologies zakupione w Punktach Handlowych Dystrybutorów. Jak zwykle, każdy produkt ma przypisaną liczbę punktów, które można wymienić na atrakcyjne nagrody, takie jak np. przedpłacone karty do telefonów, vouchery do sklepów m.in do Carrefour i Decathlon, sprzęt do warsztatu czy urządzenia multimedialne. Nowi członkowie mogą dołączyć do programu w dowolnym momencie. Dodatkowo po zapisaniu się do Wiosennej Loterii DTC 2019 za każde 10 punktów uczestnicy otrzymają 1 los, który weźmie udział w losowaniu jednej spośród 23 wyjątkowych nagród, w tym czternastu voucherów na paliwo o wartości 350 PLN, pięciu sportowych krzeseł biurowych i czterech voucherów na wakacje o wartości 10 000 PLN każdy.

Punkty i udział w loterii można sprawdzać przez cały okres trwania kampanii, logując się na dedykowanej platformie programu: https://www.delphi-teamclub.pl. Losowanie nagród odbędzie się 22 lipca 2019 r., a zwycięzcy zostaną niezwłocznie o tym powiadomieni!

Wiosenną Loterię DTC wspiera znany kierowca rajdowy, czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski i trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz. Jest to część szerszej kampanii reklamowej oraz jedna z wielu akcji prowadzonych przez Delphi Technologies razem z Kajetanowiczem, który od dłuższego czasu jest ambasadorem marki.

„Rajdowe samochodowe mistrzostwa świata WRC-2 to seria najbardziej wymagających sportów motorowych na świecie, więc jesteśmy zachwyceni, że współpracując z Kajetanem możemy zdobywać kolejne doświadczenia i rywalizować na najwyższym poziomie w lidze tego formatu. Cieszymy się, że to kolejny rok naszej owocnej współpracy. Profesjonalizm Kajetana i nieustanna chęć osiągania sukcesów odwzorowują wartości, jakimi kierujemy się w Delphi Technologies. Uważam, że to właśnie one będą podstawą drogi, jaką wspólnie obraliśmy w trwającym już sezonie”’ – mówi Sławomir Welezinski, Dyrektor Regionalny Europa Wschodnia Delphi Technologies Aftermarket

Dwustronna współpraca partnerska daje firmie Delphi Technologies dostęp do nieocenionego kreowania swojej marki i uzyskania praw marketingowych na cały sezon, włączając w to umieszczenie swojego logo na samochodzie rajdowym, Volkswagenie Polo GTI oraz na kombinezonach rajdowych Kajetanowicza i jego pilota, Macieja Szczepaniaka. Marka Delphi uzyska znaczący zasięg medialny w trakcie cyklu WRC, którego publiczność co roku przekracza 850 milionów widzów, a liczba ta cały czas rośnie. Logo Delphi Technologies zostanie ponadto umieszczone na stronie internetowej Kajetana Kajetanowicza, w mediach, a także na kanałach społecznościowych, które w tej chwili śledzi ponad 140 000 osób

Szczegółowe informacje na temat wiosennej loterii Delphi Team Club można znaleźć na stronie www.delphi-teamclub.pl

Aby dowiedzieć się więcej na temat Delphi Technologies Aftermarket, odwiedź stronę delphiaftermarket.com

Aby dowiedzieć się więcej na temat Kajetana Kajetanowicza, odwiedź stronę kajto.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!