Pomocne 10 Targi

1 września 2010, 0:00

Podczas jubileuszowych, 10 Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów przeprowadzone zostaną dwie duże akcje pomocowe dla potrzebujących. Podczas tej międzynarodowej imprezy, która będzie trwać w dniach 4-5 września 2010r. (sobota – godz. 9.00-16.00, niedziela – godz. 10.00-16.00) na lotnisku w Modlinie koło Warszawy, będzie można pomóc powodzianom oraz oddać krew w autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.


W wyniku tegorocznych powodzi ucierpiało wiele osób, a z wśród nich są także klienci Inter Cars. Po raz pierwszy w historii targów IC został powołany komitet organizacyjny „Inter Cars dla powodzian”, którego celem jest zbiórka funduszy na rzecz poszkodowanych w powodzi. W dniach 4-5 września, podczas targów można będzie wrzucić datki do specjalnych puszek. Jedna z nich będzie ustawiona na stoisku IC premii, a inne będą noszone przez dziewczyny w koszulkach z logo akcji. W zamian za datek wręczane będą naklejki z logo. Dodatkowo na stronie www.icpremia.pl pojawią się specjalnie zaznaczone produkty, które będzie można kupić powodzianom za swoje punkty zdobyte w IC premii. Organizatorzy akcji zbierają fundusze na zakup sprzętu AGD dla poszkodowanych w powodzi.

Krew jest niezbędna do życia i nie da się wyprodukować jej syntetycznie. SKF wspólnie z Inter Cars SA postanowił przeprowadzić akcję Honorowego Oddawania Krwi. Będzie można wziąć w niej udział w specjalnym ambulansie, który będzie stał w pobliżu sceny 4 września w godzinach 9:00-14:00. Odwiedzając tę stronę, można przeczytać, jak przygotować się do oddania krwi.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 września 2010, 0:00 0 0

Nie udało mi się dojechać i nie wiem czy dużo straciłem. Zechce ktoś napisać czy było coś wartego uwagi?

Odpowiedz