AS-PL na rynku brytyjskim

6 września 2017, 10:37

Grupa AS-PL powołała nową spółkę o nazwie AS-PL UK Ltd. Funkcję dyrektora ds. sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Irlandii objął Kevin Sharp, doświadczony i uznany specjalista na brytyjskim rynku aftermarket.

 

Przypomnijmy, AS-PL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących dostawców części i podzespołów elektrycznych do pojazdów na świecie.

– Obchodzimy w tym roku Jubileusz 25-lecia działalności w branży. Nasza firma znana była dotychczas pod nazwą AUTO-STARTER. W styczniu tego roku, w wyniku przekształcenia, główną spółkę nazwaliśmy AS-PL Sp. z o.o. – informuje Tomasz Kaszubowski Wiceprezes Zarządu.

– Stawiamy na rozwój marki dlatego w ramach grupy AS postanowiliśmy rozszerzyć działalność o rynek brytyjski. Powołaliśmy nową firmę o nazwie AS-PL UK Ltd. z siedzibą w Londynie – dodaje.

 

– Współpracujemy z partnerami biznesowymi z ponad sześćdziesięciu krajów. Połączenie doświadczenia z kontaktami handlowymi i ciągła chęć rozwoju powodują, że marka AS cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas produkty cechowały się najwyższą jakością. Naszym celem jest umocnienie silnej pozycji w branży – mówi Paweł Kotala – dyrektor ds. eksportu.

Na stanowisko dyrektora ds. sprzedaży na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii powołany został Kevin Sharp, który jest fachowcem z wieloletnim doświadczeniem na brytyjskim rynku aftermarket i tak komentuje ten fakt:
– Nie mogę doczekać się, aby zmierzyć się z wyzwaniem jakim jest wprowadzenie AS-PL UK Ltd. na rynek brytyjski – mówi Kevin Sharp.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!