Trwają przygotowania do Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników

21 września 2016, 14:12

Pierwsze firmy deklarują już swój udział w zawodach przeznaczonych dla przyszłych mechaników samochodowych. Przyszli adepci zawodu za 7 miesięcy zmierzą się w finale Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników.

Marka Neo Tools po raz kolejny wesprze Mistrzostwa Młodych Mechaników. Specjaliści polskiego producenta narzędzi przygotowują konkurencje, w których o wygranej decyduje sprawność manualna w posługiwaniu się narzędziem oraz fachowa wiedza jak go użyć.

– „Jesteśmy dumni z tego, że już po raz trzeci marka Neo Tools zostanie partnerem Mistrzostw Mechaników. Od trzech lat z wielką radością wspieramy to wydarzenie, ponieważ wiemy jak wielu młodych, zdolnych ludzi bierze w nim udział. Chcemy motywować przyszłych mechaników na ich ścieżce rozwoju zawodowego i dać im możliwość pracy profesjonalnymi narzędziami” – mówi Radosław Fiślak, Menadżer Marketingu ds. Rynku Krajowego Grupy Topex, właściciela marki Neo Tools.

W czasie V Mistrzostw Młodych Mechaników, które odbyły się wiosną bieżącego roku, przyszli adepci zawodu musieli zmontować głowicę silnika prawidłowo dobierając potrzebne do tego narzędzia.

W piątej edycji wydarzenia wzięło udział blisko 500 dwuosobowych zespół uczniów szkół samochodowych z całego kraju. Współorganizatorem Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!