Nastrojowe oświetlenie wnętrza od OSRAM

16 lipca 2015, 13:11

Na rynek wchodzi właśnie nowy model świateł do wnętrza samochodu – LEDambient Tuning Lights firmy OSRAM.

Nowy produkt OSRAM uzupełnia dotychczasową gamę oświetlenia LED przeznaczoną do wnętrza samochodów. Dzięki niemu można stworzyć w środku odpowiedni nastrój i atmosferę. Taki innowacyjny sposób dekoracji pojazdu zwiększa komfort jazdy, wycisza i łagodzi stres związany np. ze staniem w korkach.

LEDambient Tuning Lights wytwarzają aż 16 kolorów i są dostępne w formie elastycznych pasków LED, których długość można dostosowywać według uznania. Światło pracuje w pięciu trybach – od błysku i stroboskopu poprzez przygaszanie i delikatne przejście, aż po tryb stały. Można je też ściemniać i rozjaśniać, a wszystko bezprzewodowo, używając pilota z 24 przyciskami.

Oświetlenie jest łatwe do zainstalowania, nie wymaga lutowania lub wykorzystania śrub. Zasilane jest z akumulatora samochodu – w opakowaniu znajdziemy wtyczkę do zapalniczki samochodowej 12 V. Ponadto zestaw w wersji podstawowej zawiera: elastyczne paski 12” LED 20 Lm z taśmą przylepną VHB do bezinwazyjnego montowania, specjalne chusteczki nasączone alkoholem do przygotowywania powierzchni, pilota i odbiornik IR, trzy kable, rozdzielacz 1-2, a także zestaw umożliwiający przetestowanie w opakowaniu. Na rynku dostępna jest też wersja bez przycisków do testowania. Obie odmiany można wzbogacić o zestaw uzupełniający, zawierający dodatkowe paski, kable, taśmy, rozdzielacz i chusteczki.

Instrukcję montażu można znaleźć na specjalnie przygotowanym filmie, gdzie pokazanych jest pięć prostych kroków, które należy wykonać, by móc cieszyć się wyjątkowym efektem nowych produktów OSRAM.

 

Dowiedz się więcej

Centrum Usług Wspólnych OSRAM w Polsce
Centrum Usług Wspólnych OSRAM w Polsce

OSRAM Global Shared Services rozbudowuje swoją sieć jednostek organizacyjnych i otwiera Centrum Usług Wspólnych w Polsce. Nowe centrum rozpoczęło swoją działalność w czerwcu 2015 roku. Podobnie jak istniejąca jednostka organizacyjna na Słowacji, nowe centrum zlokalizowane w Poznaniu będzie świadczyć usługi dla centrali firmy OSRAM i jej oddziałów w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) – […]

Światła bezpieczeństwa OSRAM
Światła bezpieczeństwa OSRAM

Firma OSRAM wprowadza dwa nowe modele latarek LEDguardian Road Flare i LEDguardian Saver Light Plus. Ta druga jest wyposażona w nóż do przecinania pasó i młotek umożliwiający wybicie szyby. LEDguardian Road Flare to światło bezpieczeństwa widoczne z dużej odległości (do 240 metrów). Lampka wyposażona jest w 16 LED, uruchamianych w jednym z trzech trybów światła: […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!