Światła bezpieczeństwa OSRAM

, 17 czerwca 2015, 15:34

Firma OSRAM wprowadza dwa nowe modele latarek LEDguardian Road Flare i LEDguardian Saver Light Plus. Ta druga jest wyposażona w nóż do przecinania pasó i młotek umożliwiający wybicie szyby.

LEDguardian Road Flare to światło bezpieczeństwa widoczne z dużej odległości (do 240 metrów). Lampka wyposażona jest w 16 LED, uruchamianych w jednym z trzech trybów światła: bursztynowym migającym, bursztynowym włączonym na stałe lub białym, pełniącym funkcję latarki. Lampka posiada magnes i haczyk, które ułatwiają zamocowanie lampki do samochodu. Wyposażona jest w 3 baterie AAA, więc po wyjęciu z opakowania jest od razu gotowa do użycia.

Z kolei LEDguardian Saver Light Plus to latarka LED z dodatkowymi funkcjami bezpieczeństwa, które w razie wypadku mogą okazać się bardzo przydatne lub nawet uratować życie. Jest ona wyposażona w nóż do przecinania pasów i młotek umożliwiający wybicie szyby. W rączce latarki umieszczonych jest 12 ostrzegawczych, pomarańczowych, błyskających LED, a dzięki trzem magnesom można łatwo przymocować ją do karoserii. Dodatkowo w zestawie znajduje się specjalny uchwyt do mocowania latarki wewnątrz pojazdu. W łatwy i nie wymagający dodatkowych narzędzi sposób, dzięki rzepom lub specjalnym zaczepom, można go umieścić w dowolnym miejscu w samochodzie, tak aby latarka była zawsze pod ręką.
 

Dowiedz się więcej

Centrum Usług Wspólnych OSRAM w Polsce
Centrum Usług Wspólnych OSRAM w Polsce

OSRAM Global Shared Services rozbudowuje swoją sieć jednostek organizacyjnych i otwiera Centrum Usług Wspólnych w Polsce. Nowe centrum rozpoczęło swoją działalność w czerwcu 2015 roku. Podobnie jak istniejąca jednostka organizacyjna na Słowacji, nowe centrum zlokalizowane w Poznaniu będzie świadczyć usługi dla centrali firmy OSRAM i jej oddziałów w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) – […]

Nastrojowe oświetlenie wnętrza od OSRAM
Nastrojowe oświetlenie wnętrza od OSRAM

Na rynek wchodzi właśnie nowy model świateł do wnętrza samochodu – LEDambient Tuning Lights firmy OSRAM. Nowy produkt OSRAM uzupełnia dotychczasową gamę oświetlenia LED przeznaczoną do wnętrza samochodów. Dzięki niemu można stworzyć w środku odpowiedni nastrój i atmosferę. Taki innowacyjny sposób dekoracji pojazdu zwiększa komfort jazdy, wycisza i łagodzi stres związany np. ze staniem w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!