Akademia sportowej Jazdy

20 maja 2015, 13:41

Wyjątkowe atrakcje motoryzacyjne czekają na 18 klientów, którzy zajęli pierwsze miejsce w swoim regionalnym rankingu promocji Gala Mistrzów Warsztatu w kwietniu.

Inter Cars zakończył kwietniowe rozliczenie promocji Gala Mistrzów Warsztatu. Klienci, którzy zajęli pierwsze miejsce w jednym z 18 regionalnych rankingów zostaną zaproszeni na event motoryzacyjny Akademia Sportowej Jazdy, który odbędzie się 12 czerwca 2015 r. w Sobiesław Zasada Centrum w Bednarach.

Sprawdź czy wygrałeś

Wystarczy zalogować się na stronach: www.ic25.pl lub www.25lat-intercars.pl. Do każdego klienta Inter Cars, który się zarejestrował, przypisane jest konto, na którym można sprawdzić swoje miejsce w rankingu. Dodatkowo zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową, oprócz zaproszenia otrzymają agendę i wszystkie niezbędne informacje.

Co czeka na zwycięzców?

Akademia Sportowej Jazdy to tegoroczna odsłona Odcinków Specjalnych Wielkiego Rajdu, znanych z poprzednich lat. Tym razem organizatorzy postawili na większą samodzielność uczestników niż wcześniej. Edycje z lat 2013 i 2014 opierały się na tzw. co-drive’ach z gwiazdami polskiej motoryzacji. W tym roku postawiono na samodzielną jazdę pod okiem doświadczonego instruktora. Na uczestników będą czekały specjalnie zmodyfikowane Fordy Fiesta. Dzięki tej metamorfozie samochody seryjne zamieniły się w prawdziwe auta rajdowe. Pod czujnym okiem instruktora każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił za ich kierownicą. To będzie prawdziwa szkoła sportowej jazdy. Jak oglądać świat przez boczną szybę, jadąc do przodu? Tego pilni uczniowie dowiedzą się podczas Akademii Driftu. Poza tym przewidziano naukę jazdy torowej Nissanem Skyline oraz, dla miłośników wagi ciężkiej, jazdę ciągnikiem siodłowym z naczepą. To wszystko będą robić sami uczestnicy pod nadzorem trenerów.

Nie zabraknie co-drive’u z Krzysztofem Hołowczycem, który pokaże, jak powinna wyglądać sportowa jazda. Nauczycielem driftu, z którym będzie można się przejechać na siedzeniu pasażera będzie Bartek Ostałowski. Jazdę torową na najwyższym poziomie zagwarantuje co-drive Ultimą GTR.

Dowiedz się więcej

15. Targi, Gala Mistrzów i koncert jubileuszowy
15. Targi, Gala Mistrzów i koncert jubileuszowy

Wszystkie te wydarzenia odbędą się w ciągu trzech dni (weekend 18-20 września 2015 r.) na Stadionie Narodowym w Warszawie i są związane z hucznymi obchodami 25-lecia Inter Cars SA. Inter Cars zaprosił na obchody swojego jubileuszu pracowników, osoby współpracujące z firmą, dostawców oraz partnerów, także ze spółek zagranicznych. Organizatorzy spodziewają się kilkudziesięciu tysięcy osób tworzących […]

Podpisanie Aktu Erekcyjnego pod budowę Centrum Logistycznego Inter Cars
Podpisanie Aktu Erekcyjnego pod budowę Centrum Logistycznego Inter Cars

W środę, 27 maja zostanie podpisany Akt Erekcyjny pod budowę Europejskiego Centrum Logistycznego ILS Grupy Inter Cars SA. Na ceremonii będą obecni: Janusz Piechociński, Wicepremier, Minister Gospodarki; Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego; Jacek Kozłowski, Wojewoda Mazowiecki oraz lokalni politycy i działacze społeczni. Nie zabraknie także Zarządu Inter Cars SA. Podczas uroczystości Janusz Piechociński przyzna Odznakę […]

Akademia Sportowej Jazdy – wrażenia
Akademia Sportowej Jazdy – wrażenia

Przejażdżka na prawym fotelu Ultimy GTR, samodzielne sprawdzenie się za kierownicą wyścigowego Skyline’a to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na klientów Inter Cars podczas Akademii Sportowej Jazdy. Impreza odbyła się w miniony piątek w Sobiesław Zasada Centrum w Bednarach. Udział w Akademii Sportowej Jazdy był nagrodą dla klientów, którzy zajęli pierwsze miejsca w kwietniowym rozliczeniu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!