15. Targi, Gala Mistrzów i koncert jubileuszowy

, 13 maja 2015, 13:45

Wszystkie te wydarzenia odbędą się w ciągu trzech dni (weekend 18-20 września 2015 r.) na Stadionie Narodowym w Warszawie i są związane z hucznymi obchodami 25-lecia Inter Cars SA.

Inter Cars zaprosił na obchody swojego jubileuszu pracowników, osoby współpracujące z firmą, dostawców oraz partnerów, także ze spółek zagranicznych. Organizatorzy spodziewają się kilkudziesięciu tysięcy osób tworzących społeczność Inter Cars SA.

 

Targi

Miejsce: 15. Targi odbędą się na Błoniach Stadionu Narodowego.
Data: piątek, sobota, niedziela, 18-20.09.2015 (sobota i piątek godziny 9-16:00, niedziela godziny 9-15:00)
Program: oferta handlowa, nowości produktowe, pokazy, panele dyskusyjne, szkolenia i konferencje.

Część artystyczna: sobota: rozgrywki sportowe, występy artystyczne i muzyczne. Atrakcje kulinarne i wiele innych.
Gra miejska – interaktywna zabawa dla odwiedzających, w trakcie której można zdobyć wiele nagród. Niedziela będzie dniem szczególnie dedykowanym dla rodzin z dziećmi. W trakcie "Family day" będzie realizowany specjalny program dla dzieci.

Gala Mistrzów Warsztatu

Miejsce: specjalny namiot na Błoniach Stadionu Narodowego
Data: piątek, 18.09.2015, godzina  20.00. Możliwość wejścia już od godz. 19.00. Wydarzenie przygotowane dla laureatów promocji Gala Mistrzów Warsztatu.

Część artystyczna: w trakcie uroczystej kolacji spośród uczestników zostanie wyłonionych 10 zwycięzców, którzy otrzymają po 25 000 złotych. Ponadto klienci zakwalifikowani do finału Gali Mistrzów Warsztatu otrzymają aż 930 podwójnych zaproszeń na ekskluzywny weekend do Warszawy. Inter Cars oferuje "pakiet galowy": dwudniowy pobyt w prestiżowych warszawskich hotelach, karnet targowy oraz udział w koncercie Mega Gwiazdy na Stadionie Narodowym.

Uwaga: Promocja „Jedne zakupy – wiele korzyści” oznacza, że punkty zdobywane w Promocji Galowej łączą się także w Promocji „Kupuj z Nagrodami”. Na 25-lecie Inter Cars łączy promocje i daje możliwość zebrania jeszcze większej ilości punktów.

Obchody jubileuszu

Miejsce: Jubileusz 25-lecia Inter Cars SA, Stadion Narodowy,
Data: sobota, 19.09.2015, godz. 20.00. Możliwość wejścia już od godz. 19:00

Część artystyczna: tego wieczoru odbędzie się wielki koncert jubileuszowy, w którym udział wezmą, m.in.: Ewa Farna, Kamil Bednarek, Afromental, Mrozu, Kombi i …. gwiazda światowego formatu – zespół ROXETTE. To jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych lat 90-tych. Tego wieczoru scenariusz imprezy będzie zawierał wiele dodatkowych atrakcji i niespodzianek.
Gości przyjeżdżających na targi z dziećmi, w niedzielę Inter Cars zaprasza na dzień familijny. Korzystając z możliwości stadionu Narodowego dorosłym zaproponowane zostaną rozgrywki sportowe, a na najmłodszych uczestników będzie czekać wiele atrakcji: kąciki plastyczne, malowanie buziek, baseny kulkowe i liczne sportowe atrakcje.

Dowiedz się więcej

Luksusowy weekend laureatów Gali Mistrzów Warsztatu
Luksusowy weekend laureatów Gali Mistrzów Warsztatu

Z okazji 25-lecia swojej działalności Inter Cars proponuje klientom udział w kilku interesujących promocjach. Dziś przedstawiamy opis kolejnej z nich. Na 930 laureatów konkursu Gala Mistrzów Warsztatu czeka weekendowy pobyt w jednym z ekskluzywnych warszawskich hoteli, udział w jubileuszowych uroczystościach na Stadionie Narodowym, karnet open na Targi Inter Cars oraz możliwość wygrania 25 000 zł. […]

Akademia sportowej Jazdy
Akademia sportowej Jazdy

Wyjątkowe atrakcje motoryzacyjne czekają na 18 klientów, którzy zajęli pierwsze miejsce w swoim regionalnym rankingu promocji Gala Mistrzów Warsztatu w kwietniu. Inter Cars zakończył kwietniowe rozliczenie promocji Gala Mistrzów Warsztatu. Klienci, którzy zajęli pierwsze miejsce w jednym z 18 regionalnych rankingów zostaną zaproszeni na event motoryzacyjny Akademia Sportowej Jazdy, który odbędzie się 12 czerwca 2015 […]

Obchody 25-lecia Inter Cars – wiadomo coraz więcej
Obchody 25-lecia Inter Cars – wiadomo coraz więcej

Inter Cars zorganizuje obchody swojego 25-lecia na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 18-20 września 2015. W części koncertowej usłyszymy m.in. kultowy zespół Roxette. Aby podkreślić wagę wydarzenia, obok siebie odbędą się także dwie sztandarowe imprezy Inter Cars dobrze znane w branży motoryzacyjnej. Pierwsza z nich to 15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, […]

Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars powraca w wersji… biesiadnej
Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars powraca w wersji… biesiadnej

Tegoroczna odsłona Gali Mistrzów Warsztatu organizowanej przez Inter Cars będzie miała nietypowy klimat. Tym razem dystrybutor zaskoczy swoich klientów biesiadnym wydaniem imprezy. Były już nawiązania do motorsportu, eleganckie kolacje, wspólne kibicowanie podczas Euro 2012 czy atmosfera porównywalna do gali oskarowej z uroczystym wręczaniem nagród. W tym roku uczestnicy mogą liczyć na nieco swobodniejszy i bardziej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Ktoś, 14 maja 2015, 9:13 0 0

(weekend 8-20 września 2015 r.) --> (weekend 18-20 września 2015 r.) - mały błąd:)

Odpowiedz

alibaba, 3 września 2015, 18:19 0 0

Gwiazdą wieczoru będzie ROXETTE

Odpowiedz