Obchody 25-lecia Inter Cars – wiadomo coraz więcej

, 24 czerwca 2015, 12:21

Inter Cars zorganizuje obchody swojego 25-lecia na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 18-20 września 2015. W części koncertowej usłyszymy m.in. kultowy zespół Roxette. Aby podkreślić wagę wydarzenia, obok siebie odbędą się także dwie sztandarowe imprezy Inter Cars dobrze znane w branży motoryzacyjnej.

Pierwsza z nich to 15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, które odbędą się na Błoniach Stadionu Narodowego i, podobnie jak impreza jubileuszowa, trwać będą przez 3 dni.

Poza tym równolegle będzie także mieć miejsce Gala Mistrzów Warsztatu, czyli impreza-nagroda organizowana z myślą o najwierniejszych i najlepszych klientach firmy.

Znany jest już plan wszystkich wydarzeń oraz atrakcji zaplanowanych na jubileuszowy weekend.

15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów

Gdzie? Targi będą odbywać się na Błoniach Stadionu Narodowego przy Alei Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Kiedy? Od piątku, 18 września do niedzieli, 20 września.

W jakich godzinach? Piątek i sobota w godzinach 9:00-16:00,  niedziela 9:00-15:00.

Program Targów – piątek, podobnie jak w latach ubiegłych, zaplanowany jest jako dzień prasowy, czyli skierowany do mediów i profesjonalistów z branży; sobota i niedziela to dzień targowy otwarty dla wszystkich chętnych, którzy pragną zapoznać się z ofertą i nowościami rynku motoryzacyjnego; w sobotę i w niedzielę w godzinach 10:00-15:00 będzie odbywać się ponadto targowa część artystyczna na płycie Stadionu.

Zaproszenia – zaproszenia na Targi będą dystrybuowane w Wiadomościach IC oraz będą dostępne w już w lipcu we wszystkich filiach firmy Inter Cars SA. Będzie można je także odebrać u przedstawicieli handlowych. Zaproszenia są bezpłatne, będą uprawniały do swobodnego poruszania się na Targach, czyli pomiędzy ekspozycją na Błoniach i po samym Stadionie.

Wystawcy – na Targach zaprezentują się wszyscy najważniejsi producenci oraz dostawcy z rynku osobowego oraz ciężarowego; pojawi się ekspozycja wyposażenia warsztatu; poza tym warto odwiedzić m.in. stoiska Motointegrator.pl, Sieci Serwisowe, Akcesoria czy Akumulatory; dla miłośników nauki obowiązkowym punktem powinno być stoisko Intermeko; będzie także można skorzystać z bogatej oferty szkoleń Inter Cars, m.in. w ciężarówkach Show Cars.

Atrakcje targowe – część artystyczna dostępna dla wszystkich posiadaczy zaproszeń targowych odbywać się będzie w sobotę i w niedzielę na arenie Stadionu Narodowego w godzinach 10:00-15:00; na gości czeka ciekawa oferta muzyczna oraz wiele niespodzianek. Zapraszamy na sobotni wielki „live style show” z udziałem takich gwiazd, jak Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, gwiazdy ze świata sportu piłki siatkowej i ręcznej: Dorota Świeniewicz i Artur Siódmiak. Dodatkowo na uczestników będzie czekała „Strefa Moto” z różnymi atrakcjami motoryzacyjnymi, gdzie gości będą m.in. Krzysztof Hołowczyc, Bartek Ostałowski i Grzegorz Staszewski.  

W sobotę imprezę poprowadzi Agnieszka Szulim, w niedzielę – Filip Chajzer

Family Day – niedziela, 20 września będzie dniem przeznaczonym na zabawę i zacieśnianie więzów rodzinnych, ponieważ na imprezy oraz na targi zaproszeni są klienci i kontrahenci z całymi rodzinami. Z myślą o najmłodszych przygotowanych zostanie mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchane zjeżdżalnie, baseny z kulkami, place zabawa czy kąciki gier i zabaw plastycznych – wszystko dostosowane do potrzeb różnych grup wiekowych. Starsze dzieciaki będą mogły skorzystać z różnego rodzaju symulatorów czy modeli do składania. Poza tym odbędzie się koncert Majki Jeżowskiej oraz lekcje tańca i warsztaty kulinarne dla najmłodszych. O zabawny klimat dla najmłodszych zadba Filip Chajzer znany z programu TVN- „Mali giganci”.

Jubileusz 25-lecia – impreza wieczorna

Gdzie? – Impreza jubileuszowa odbędzie się na płycie i trybunach Stadionu Narodowego przy Alei Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Kiedy? – Sobota, 19 wrześnie; koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, bramy Stadionu będą jednak otwarte już od 18:30, catering będzie dostępny od godz. 19:00. Impreza na scenie potrwa do północy. W trakcie wieczoru wystąpi plejada najbardziej znanych zespołów i wykonawców takich jak: Ewa Farna, Kombii, Afromental, Mrozu, Boys i Bajm. W trakcie tego pamiętnego wieczoru zostaną wyłonieni laureaci Gali Mistrzów Warsztatu. Dziesięciu z nich odbierze jedną z 10 nagród pieniężnych po 25.000 złotych każda, co w sumie da okrągła kwotę 250.000 złotych.

Bilety – bilety na jubileuszowy koncert wieczorny są bezpłatne i będą dystrybuowane przez filie wśród swoich klientów. Poza tym na imprezę zaproszenia otrzymają wystawcy z 15. Targów oraz ich goście, laureaci Gali Mistrzów Warsztatu, a także przedstawiciele filii zagranicznych. W sumie organizator spodziewa się kilkudziesięciu tysięcy osób.

Atrakcje wieczoru jubileuszowego –  w programie przewidziane są koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej – wystąpią m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, Kombii, Afromental, Mrozu, Boys i Bajm. W finale Jubileuszu na scenie pojawi się mega gwiazda światowego formatu – zespół Roxette. Na zakończenie koncertu zaplanowany jest pokaz świetlno-laserowy.

Gala Mistrzów Warsztatu

Gdzie? – Stadion Narodowy przy Alei Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Kiedy? – Gala będzie towarzyszyć obchodom 25-lecia Inter Cars, dlatego w tym roku odbędzie się ona we wrześniu, a konkretnie w sobotę, 19.09.2015 r.

W Gali Mistrzów Warsztatu wezmą udział laureaci konkursu o tej samej nazwie. Będzie to łącznie 930 klientów Inter Cars, którzy wygrają konkurs w swoich kategoriach i otrzymają podwójne zaproszenia oraz pakiety hospitality na ekskluzywny pobyt w warszawskich hotelach oraz możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji przewidzianych z okazji 25-lecia oraz 15. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.

Na wszystkich laureatów Gali Mistrzostw Warsztatu czeka weekendowy pobyt w jednym z najbardziej prestiżowych cztero- lub pięciogwiazdkowych hoteli w Warszawie. To niepowtarzalna okazja, żeby poczuć luksus i skorzystać ze wszystkich wygód takiego miejsca. W trosce o komfort Inter Cars zorganizuje także transporty autokarami, które dowiozą gości na miejsce imprezy.

Promocja „Loteria Miesięczna”

Z okazji 25-lecia, Inter Cars SA zorganizował dodatkową promocję na lato: „Loteria Miesięczna”.  Jej pierwszy etap potrwa od 1 do 31 lipca. 30 najlepszych klientów dystrybutora (po 10 w każdym z 3 rankingów) w każdym z 6 regionów, zakwalifikuje się do udziału w losowaniu. Losowanie odbędzie się w sierpniu 2015 r. w Czosnowie.

Nagrodą za 1. miejsce jest 2.500 zł, 2. miejsce – 1.000 zł, 3. miejsce – 500 zł. Całkowita pula nagród wynosi więc aż 72 tys. zł (4.000 zł x 3 rankingi x 6 regionów = 72 000 zł)

Drugi etap promocji potrwa od 1 sierpnia do 31 sierpnia, losowanie odbędzie się we wrześniu. Zasady konkursu oraz nagrody będą takie same jak w etapie pierwszym.

 

Więcej na: www.ic25.pl oraz www.targi.intercars.com.pl

 

Dowiedz się więcej

15. Targi, Gala Mistrzów i koncert jubileuszowy
15. Targi, Gala Mistrzów i koncert jubileuszowy

Wszystkie te wydarzenia odbędą się w ciągu trzech dni (weekend 18-20 września 2015 r.) na Stadionie Narodowym w Warszawie i są związane z hucznymi obchodami 25-lecia Inter Cars SA. Inter Cars zaprosił na obchody swojego jubileuszu pracowników, osoby współpracujące z firmą, dostawców oraz partnerów, także ze spółek zagranicznych. Organizatorzy spodziewają się kilkudziesięciu tysięcy osób tworzących […]

Inter Cars pokazał swoje międzynarodowe oblicze
Inter Cars pokazał swoje międzynarodowe oblicze

23 czerwca odbyła się doroczna Konferencja Relacji Inwestorskich Inter Cars S.A. Podczas spotkania spółka zaprezentowała prawdziwe oblicze swoich spółek zagranicznych. Inter Cars w swoich raportach giełdowych regularnie informuje o rozwoju spółek zagranicznych. Obecność w 12 krajach poza Polską, 167 filii za granicą, dwucyfrowe wzrosty, milionowe przychody…  Te dane oczywiście robią wrażenie, jednak wciąż są tylko […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

moto doktor, 25 czerwca 2015, 19:52 0 0

Robi wrażenie. I to jest wzór, jak firma No1 powinna organizować rocznicowe obchody. Jak przepuszczą parę baniek, to może ktoś w banku albo lepiej w funduszu zerknie na prawdziwe liczby a ni na ściemę pod giełdę

Odpowiedz

Anonim, 2 lipca 2015, 16:43 0 0

Impreza zapowiada się imponująco :) co roku na targach IC coraz lepiej i bardziej "grubo"

Odpowiedz

Anonim, 12 lipca 2015, 12:48 0 0

Przecież Cars do tego nie dokłada zarobi na wystawcach a za wszystko płacą filianci a na koniec naiwni mechanicy, którzy myślą, że jak ktoś ich z końca polski przywiózł autokarem to za darmo.

Odpowiedz

Anonim, 17 sierpnia 2015, 21:33 0 0

Jaki jest koszt wejściówki na te targi?

Odpowiedz

GosiaP, 19 sierpnia 2015, 19:20 0 0

Czy ktoś może mi odstąpić wejściówki na koncert jubileuszowy w sobotę? Pozdrawiam

Odpowiedz

Anonim, 17 września 2015, 17:09 0 0

I zaczęło się odmawianie wejściówek na koncert, bo ktoś się przeliczył.
Jest klient gorszy i lepszy.
Najpierw namawiają, a potem odwołują, bo już jest za dużo osób. Współczuję tym co sobie zarezerwowali hotele w Warszawie i zaplanowali weekend w stolicy.

Odpowiedz

rozczarowany, 21 września 2015, 10:07 0 0

Byłem na targach i stwierdzam że inter cars zrobił na nas dobry biznes 10 zł piwo hod dog 10-15 zł przy 42000 gości impreza wyszła na plus
a miało być bogato i fajnie ale nik nie powiedział dla kogo a wyszło żenująco jeszcze ochrona która pobiła każdego kto chciał pobawić się na płycie a nie miał wstępu , katering o którym mało kto wiedział.Dziś na pewno bym nie pojechał szkoda czasu

Odpowiedz

jeszcze-zły, 21 września 2015, 19:37 0 0

Impreza była wewnętrzna a nie stadionowa, a my byliśmy jakoby gośćmi jak co roku .. chyba ?
Takimi słowami zapraszał INtercars Nas na imprezę :
Jubileusz 25-lecia – impreza wieczorna
Kiedy? – Sobota, 19 września; koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, bramy Stadionu będą jednak otwarte już od 18:30, catering będzie dostępny od godz. 19:00.

Dawniej zaproszenie to było zaproszenie i chociaż należało uprzedzić ,że jedzenie i picie jest odpłatne bo miała to być impreza dla Nas wszystkich jak mówił Prezes a nie dla wybranych.

A tu jeszcze link do drugiego zaproszenia gdzie w tabeli widać kogo i na co zapraszano.
http://targi.intercars.com.pl/program
i jak byk stoi ,że w sobotę wszyscy zaproszeni mają catering więc tylko po co ściemniać.
Byliśmy wydaliśmy pieniądze - ot takie polskie zaproszenie - zapraszam wszystkich na moje urodziny do egiptu tylko zapłaćcie jedynie za pobyt all inclusive

Odpowiedz

wymieniacz, 22 września 2015, 9:00 0 0

Śmieszne targi śmiesznej firmy. Zaproszenia na ostatnią chwilę, wejściówki na koncert jubileuszowy obiecywane i na tym się skończyło. Biedni PH płakali, że nie mogą ich byle jak rozdawać, bo za każdy rozdany i nie wykorzystany będą musieli karnie zapłacić 10zł ze swojej kieszeni. Za to pod stadionem handel nimi kwitł w najlepsze w cenie 300~600zł. Widzę że to już tradycja w firmach tego typu. W MP odleciał spodek, tu się zaraz dowiemy, że odleciał stadion, a ja myślę że odlecieli organizatorzy i lecą dalej na fali przekonani o swojej zajebistości. Ale zapewne hajs się zgadza, gdy za stanowisko w postaci blatu z osb obitego papą płaciło się kilka tysięcy.

Odpowiedz

the best of ..., 22 września 2015, 11:32 0 0

Daliście ciała w tym roku. Nie zadbać o ludzi którzy jak co roku przyjeżdżają na Wasze zaproszenie to wstyd. Na koncert to mogę sobie pojechać zawsze ale jak się zaprasza swoich ludzi to trzeba ich przynajmniej trochę ugościć. Wielkie zaproszenia, limity i co .. no i trzeba było za wszystko płacić . No to zapłaciliśmy my za wynajem Narodowego aby lepsi goście mogli się pobawić . Przykre doznanie, na stadionie same zakazy i ochrona która nic nie wie a traktuje wszystkich jak ludzi do pałowania a nie jak gości InterCars. PS. Ja też ktoś poniżej zapraszam InterCars do Egiptu a może nie - zaszaleją na Seszele na moje urodziny 42 w listopadzie. Nadmieniam będzie wszystko tylko zapłaćcie za pobyt . Pozdrawiam pracowników InresCars którzy zapewne nie są temu winni ale cóż ....

Odpowiedz